askbot - en to cs_CZ translation catalogue (1227 entries)

en: 
                %(counter)s Answer
                 | 
                %(counter)s Answers
cs_CZ[0]: 
    %(counter)s Odpověď
cs_CZ[1]: 
    %(counter)s Odpovědi
cs_CZ[2]: 
    %(counter)s Odpovědí

en: 
            <span class='big strong'>Dear %(user_name)s</span>, we look forward to hearing your feedback. 
            Please type and send us your message below.
cs_CZ: 
    <span class='big strong'>Vážený %(user_name)s</span>, těšíme se na vaši odezvu.
    Prosím níže napište a odešlete nám svou zprávu.

en: 
            <span class='big strong'>Dear visitor</span>, we look forward to hearing your feedback.
            Please type and send us your message below.
cs_CZ: 
    <span class='big strong'> Vážený návštěvníku, těšíme se na vaši odezvu. 
    Prosím níže napište a odešlete nám svou zprávu.

en: 
            Your answer to %(title)s %(summary)s will be posted once you log in
cs_CZ: 
    <span class="strong big">Vaše odpověď na</span> <i>"<strong>%(title)s</strong> %(summary)s..."</i> <span class="strong big">je uložena a bude odeslána jakmile se přihlásíte.</span>

en: 
    <p>The system was unable to process your message successfully, the reason being:<p>
cs_CZ: 
    <p>Systém nedokázal úspěšně zpracovat vaši zprávu, kvůli tomu, že:<p>

en: 
    <span class='big strong'>Your email address is now set to %%(email)s.</span> 
    Updates on the questions that you like most will be sent to this address. 
    Email notifications are sent once a day or less frequently - only when there 
    are any news.
cs_CZ: 
    <span class='big strong'>Vaše emailová adresa je nyní nastavena na %%(email)s.</span>
    Novinky k otázkám, které máte v oblibě budou zaslány na tuto adresu.
    Emailová oznámení jsou zasílána jednou denně nebo méně často - pouze když se objeví
    něco nového.

en: 
    Hello, this is a %(site_title)s forum feedback message.
cs_CZ: 
    Zdravíme, toto je %(site_title)s zpráva se zpětnou vazbou.

en:  - to expand, or dig in by adding more tags and revising the query.
cs_CZ: - pro rozšíření nebo zakrýt přidáním více štítků a změnou dotazu

en:  accept own answer to own questions
cs_CZ: odsouhlasit vlastní odpovědi na vlastní otázky

en:  or
cs_CZ: nebo

en: " and "%s"
cs_CZ: " a "%s"

en: " and more
cs_CZ: " a více

en: "Login now!"
cs_CZ: "Přihlásit nyní!"

en: %(count)s follower | %(count)s followers
cs_CZ[0]: %(count)s sledující
cs_CZ[1]: %(count)s sledující
cs_CZ[2]: %(count)s sledujících

en: %(days)d day | %(days)d days
cs_CZ[0]: %(days)d den
cs_CZ[1]: %(days)d dní
cs_CZ[2]: %(days)d dní

en: %(hr)d hour ago | %(hr)d hours ago
cs_CZ[0]: před %(hr)d hodinou
cs_CZ[1]: před %(hr)d hodinami
cs_CZ[2]: před %(hr)d hodinami

en: %(item1)s and %(item2)s
cs_CZ: %(item1)s a %(item2)s

en: %(min)d min ago | %(min)d mins ago
cs_CZ[0]: před %(min)d minutou
cs_CZ[1]: před %(min)d minutami
cs_CZ[2]: před %(min)d minutami

en: %(new)s new flagged posts
cs_CZ: %(new)s nově označené příspěvky

en: %(new)s new flagged posts and %(seen)s previous
cs_CZ: %(new)s nově označené příspěvky a %(seen)s předchozí

en: %(points)s points were added for %(username)s's contribution to question %(question_title)s
cs_CZ: %(points)s bodů přidáno uživateli %(username)s za příspěvek k otázce %(question_title)s

en: %(points)s points were subtracted for %(username)s's contribution to question %(question_title)s
cs_CZ: %(points)s bodů odebráno uživateli %(username)s za příspěvek k otázce %(question_title)s

en: %(q_num)s question | %(q_num)s questions
cs_CZ[0]: %(q_num)s otázka
cs_CZ[1]: %(q_num)s otázek
cs_CZ[2]: %(q_num)s otázek

en: %(question_count)d unanswered question about %(topics)s | %(question_count)d unanswered questions about %(topics)s
cs_CZ[0]: %(question_count)d nezodpovězená otázka k tématu %(topics)s
cs_CZ[1]: %(question_count)d nezodpovězených otázek k tématu %(topics)s
cs_CZ[2]: %(question_count)d nezodpovězených otázek k tématu %(topics)s

en: %(question_count)d updated question about %(topics)s | %(question_count)d updated questions about %(topics)s
cs_CZ[0]: %(question_count)d aktualizovaná otázka k tématu %(topics)s
cs_CZ[1]: %(question_count)d aktualizovaných otázek k tématu %(topics)s
cs_CZ[2]: %(question_count)d aktualizovaných otázek k tématu %(topics)s

en: %(seen)s flagged posts
cs_CZ: %(seen)s označené příspěvky

en: %(site)s user name and password
cs_CZ: %(site)s uživatelské jméno a heslo

en: %(user)s has %(badges)s
cs_CZ: %(user)s má %(badges)s

en: %(user_name)s's karma change log
cs_CZ: %(user_name)s's zaznám změn vlivnosti

en: %(username)s gravatar image
cs_CZ: %(username)s gravatar obrázek

en: %(username)s karma is %(reputation)s
cs_CZ: %(username)s vlivnost je %(reputation)s

en: %(username)s's current status is "%(status)s"
cs_CZ: %(username)s současný status je "%(status)s"

en: %(username)s's network is empty
cs_CZ: %(username)s's síť je prázdná

en: %(username)s's profile
cs_CZ: %(username)s's profil

en: %(username)s's website is %(url)s
cs_CZ: %(username)s stránky jsou %(url)s

en: 'Approved' status means the same as regular user.
cs_CZ: 'Přijatý' status znamená to samé jako běžný uživatel.

en: (%(comment_count)s comment) | the answer has been commented %(comment_count)s times
cs_CZ[0]: (%(comment_count)s komentář)
cs_CZ[1]: the answer has been commented %(comment_count)s times
cs_CZ[2]: the answer has been commented %(comment_count)s times

en: (Please solve the captcha)
cs_CZ: (Prosím zadejte captcha)

en: (cannot be changed)
cs_CZ: (nelze změnit)

en: (or select another login method above)
cs_CZ: (nebo zvolte jiný způsob přihlášení výše)

en: (required)
cs_CZ: (povinné)

en: (this field is required)
cs_CZ: (toto pole je povinné)

en: (to hear from us please enter a valid email or check the box below)
cs_CZ: (abychom vám mohli napsat, prosím, zadejte platný email nebo zaškrtněte políčko dole)

en: **bold**
cs_CZ: **tučné**

en: **bold** or __bold__
cs_CZ: **tučné** nebo __tučné__

en: *italic*
cs_CZ: *kurzíva*

en: *italic* or _italic_
cs_CZ: *kurzíva* nebo _kurzíva_

en: , one of these is required
cs_CZ: , jeden z těchto je povinný

en: 2 days ago
cs_CZ: před 2 dny

en: <em>Changed by moderator. Reason:</em> %(reason)s
cs_CZ: <em>Změněno moderátorem z důvodu:</em> %(reason)s

en: <em>Note: please read <a href="%(url)s">read this</a> first.</em>
cs_CZ: <em>Pozor: prosím nejdříve <a href="%(url)s">read this</a>přečtěte</em>

en: <em>Warning:</em> if your database is not empty, please back it up
            before attempting this operation.
cs_CZ: <em>Pozor:</em> pokud vaše databáze není prázdná, prosím zazálohujte ji
    předtím než vyzkoušíte tuto operaci

en: <p>Dear %(name)s,</p><p>The following question has been updated %(sitename)s</p> | <p>Dear %(name)s,</p><p>The following %(num)d questions have been updated on %(sitename)s:</p>
cs_CZ[0]: <p>Vážený/á %(name)s,</p><p>Následující otázka byla aktualizována %(sitename)s</p>
cs_CZ[1]: <p>Vážený/á %(name)s,</p><p>Následující %(num)d otázky byly aktualizovány na %(sitename)s:</p>
cs_CZ[2]: <p>Vážený/á %(name)s,</p><p>Následujících %(num)d otázek bylo aktualizováno na %(sitename)s:</p>

en: <p>Sorry, in order to post questions on %(site)s by email, please <a href="%(url)s">register first</a></p>
cs_CZ: <p>Promiňte, abyste mohl položit otázku přes email na %(site)s, prosím nejprve se na <a href="%(url)s">zaregistrujte.</a></p>

en: <p>Sorry, there was an error posting your question please contact the %(site)s administrator</p>
cs_CZ: <p>Promiňte, nastala chyba při odesílání vaší otázky, prosím kontaktujte  administrátora webu %(site)s</p>

en: <p>Sorry, your question could not be posted due to insufficient privileges of your user account</p>
cs_CZ: <p>Promiňte, vaše otázka nemohla být uložena v důsledku nedostatečných práv vašeho uživatelského účtu</p>

en: <p>The picture that appears on the users profiles is called <strong>gravatar</strong> (which means <strong>g</strong>lobally <strong>r</strong>ecognized <strong>avatar</strong>).</p><p>Here is how it works: a <strong>cryptographic key</strong> (unbreakable code) is calculated from your email address. You upload your picture (or your favorite alter ego image) the website <a href='http://gravatar.com'><strong>gravatar.com</strong></a> from where we later retreive your image using the key.</p><p>This way all the websites you trust can show your image next to your posts and your email address remains private.</p><p>Please <strong>personalize your account</strong> with an image - just register at <a href='http://gravatar.com'><strong>gravatar.com</strong></a> (just please be sure to use the same email address that you used to register with us). Default image that looks like a kitchen tile is generated automatically.</p>
cs_CZ: <p>Obrázek, který se objevuje na profilech uživatelů, se nazývá <strong>gravatar</strong> (což znamená <strong>g</strong>lobálně<strong>r</strong>ozpoznatelný <strong>avatar</strong>). </p><p>Funguje to takto: <strong>zašifrovaný klíč</strong> (neproniknutelný kód) je vypočítán z vaší emailové adresy. Nahrajete svůj obrázek (nebo obrázek svého oblíbeného alter ega) na webu <a href='http://gravatar.com'><strong>gravatar.com</strong></a> odkud si vezmeme váš obrázek při použití šifrovaného klíče. </p><p>Tímto způsobem mohou všechny weby, kterým důvěřujete, zobrazit váš obrázek vedle příspěvků, zatímco vaše emailová adresa zůstává skryta. </p><p>Prosím <strong>personalizujte svůj účet</strong></a> (pouze se prosím ujistěte, že používáte stejnou emailovou adresu, se kterou jste se k nám zaregistroval). Výchozí obrázek vypadající jako malá dlaždička je vygenerován automaticky.</p>

en: <span class="count">%(cnt)s</span> Vote | <span class="count">%(cnt)s</span> Votes
cs_CZ[0]: <span class="count">%(cnt)s</span> Hlas
cs_CZ[1]: <span class="count">%(cnt)s</span> Hlasy
cs_CZ[2]: <span class="count">%(cnt)s</span> Hlasů

en: <span class="count">%(counter)s</span> Badge | <span class="count">%(counter)s</span> Badges
cs_CZ[0]: <span class="count">%(counter)s</span> Odznak
cs_CZ[1]: <span class="count">%(counter)s</span> Odznaky
cs_CZ[2]: <span class="count">%(counter)s</span> Odznaků

en: <span class="count">%(counter)s</span> Question | <span class="count">%(counter)s</span> Questions
cs_CZ[0]: <span class="count">%(counter)s</span> Otázka
cs_CZ[1]: <span class="count">%(counter)s</span> Otázky
cs_CZ[2]: <span class="count">%(counter)s</span> Otázek

en: <span class="count">%(counter)s</span> Tag | <span class="count">%(counter)s</span> Tags
cs_CZ[0]: <span class="count">%(counter)s</span> Štítek
cs_CZ[1]: <span class="count">%(counter)s</span> Štítky
cs_CZ[2]: <span class="count">%(counter)s</span> Štítků

en: <span class="strong big">You are welcome to start submitting your question anonymously</span>. When you submit the post, you will be redirected to the login/signup page. Your question will be saved in the current session and will be published after you log in. Login/signup process is very simple. Login takes about 30 seconds, initial signup takes a minute or less.
cs_CZ: <span class="strong big">Můžete samozřejmě položit svou otázku anonymně</span>. Když odešlete svůj příspěvek, budete přesměrován/a na přihlašovací/registrační stránku. Vaše otázka bude uložena pro stávající spojení a bude publikována, jakmile se přihlásíte. Přihlášení/registrace jsou velmi jednoduché. Přihlášení trvá okolo 30 vteřin, první registrace zabere minutu i méně.

en: <span class='big strong'>Adjust frequency of email updates.</span> Receive updates on interesting questions by email, <strong><br/>help the community</strong> by answering questions of your colleagues. If you do not wish to receive emails - select 'no email' on all items below.<br/>Updates are only sent when there is any new activity on selected items.
cs_CZ: <span class='big strong'>Přizpůsobit frekvenci emailových aktualizací.</span>Odebírejte aktualizace o zajímavých otázkách emailem, <strong><br/>pomozte komunitě</strong>se zodpovídáním otázek svých kolegů. Pokud si nepřejete dostávat emaily - zvolte 'žádné maily' u všech položek níže.<br/>Aktualizace jsou zasílány pouze tehdy, kdy se objeví nějaká nová aktivita u vybraných položek.

en: <span class='big strong'>Please try to give a substantial answer</span>. If you wanted to comment on the question or answer, just <strong>use the commenting tool</strong>. Please remember that you can always <strong>revise your answers</strong> - no need to answer the same question twice. Also, please <strong>don't forget to vote</strong> - it really helps to select the best questions and answers!
cs_CZ: <span class='big strong'>Zkuste prosím dát konkrétní odpověď</span>. Pokud chcete okomentovat otázku nebo odpověď, <strong>využijte nástroj pro komentáře</strong>. Prosím nezapomínejte, že můžete vždy <strong>upravit své odpovědi</strong> - není nutné zodpovídat stejnou otázku dvakrát. Zároveň prosím <strong>nezapomínejte zahlasovat</strong> - opravdu to pomáhá zvolit nejlepší otázky a odpovědi!

en: <span class='big strong'>You are welcome to answer your own question</span>, but please make sure to give an <strong>answer</strong>. Remember that you can always <strong>revise your original question</strong>. Please <strong>use comments for discussions</strong>  and <strong>please don't forget to vote :)</strong> for the answers that you liked (or perhaps did not like)!
cs_CZ: <span class='big strong'>Samozřejmě můžete zodpovědět svou vlastní otázku</span>, ale ujistěte se prosím, že <strong>odpovídáte</strong>.  <strong>Pro diskuzi prosím využijte komentáře</strong> a <strong>nezapomeňte hlasovat, prosím :)</strong> pro odpověď, která se vám líbila (anebo možná nelíbila)!

en: <span class='big strong'>Your current email address %%(email)s has been 
    validated before</span> so the new key was not sent. You can <a 
    href='%%(change_link)s'>change</a> email used for update subscriptions if 
    necessary.
cs_CZ: <span class='big strong'>Vaše současná emailová adresa %%(email)s byla
    ověřena dříve</span>, takže nový klíč nebyl odeslán. Můžete <a
    href='%%(change_link)s'>změnit</a> email adresu použitou pro aktualizaci žádostí o zasílání, bude-li třeba.

en: <span class='strong big'>If you prefer, create your forum login name and 
    password here. However</span>, please keep in mind that we also support 
    <strong>OpenID</strong> login method. With <strong>OpenID</strong> you can 
    simply reuse your external login (e.g. Gmail or AOL) without ever sharing 
    your login details with anyone and having to remember yet another password.
cs_CZ: <span class='strong big'>pokud chcete, vytvořte si své uživ.jméno do fóra a
    heslo zde. Nicméně </span>mějte na paměti, že také podporujeme
    <strong>OpenID</strong>způsob přihlášení. Pomocí <strong>OpenID</strong> můžete
    jednoduše znovupoužít svůj externí login (např. Gmail nebo AOL), aniž byste kdy
    sdílel své přihlašovací údaje s kýmkoliv a aniž byste si musel pamatovat další heslo.

en: <span class='strong big'>Please enter your email address in the box below.</span>
    Valid email address is required on this Q&amp;A forum. If you like, 
    you can <strong>receive updates</strong> on interesting questions or entire
    forum via email. Also, your email is used to create a unique 
    <a href='%%(gravatar_faq_url)s'><strong>gravatar</strong></a> image for your
    account. Email addresses are never shown or otherwise shared with anybody
    else.
cs_CZ: <span class='strong big'>Prosím zadejte vaši email adresu do pole níže.</span>
    Platná email adresa je vyžadována na tomto Q&amp;A fóru. Pokud chcete,
    můžete<strong>odebírat novinky</strong> o zajímavých otázkách nebo z celého
    fóra přes email. Váš email je také použit k vytvoření unikátního 
    <a href='%%(gravatar_faq_url)s'><strong>gravatar</strong></a> obrázku pro váš
    účet. Emailové adresy nejsou nikdy nikomu zobrazeny nebo jakkoliv sdíleny s někým
    jiným.

en: <span class='strong big'>Please start posting your answer anonymously</span> - your answer will be saved within the current session and published after you log in or create a new account. Please try to give a <strong>substantial answer</strong>, for discussions, <strong>please use comments</strong> and <strong>please do remember to vote</strong> (after you log in)!
cs_CZ: <span class='strong big'> Odešlete prosím svou odpověď anonymně </span> - vaše odpověď bude uložena v rámci tohoto spojení a publikována poté, co se přihlásíte nebo vytvoříte nový účet. Zkuste prosím dát <strong>konkrétní odpověď</strong>. Pro diskuzi <strong>prosím zvolte komentáře</strong> a <strong>nezapomeňte prosím hlasovat</strong> (až se přihlásíte)!

en: <span class=\"big strong\">Thank you for verifying your email!</span> Now 
    you can <strong>ask</strong> and <strong>answer</strong> questions. Also if 
    you find a very interesting question you can <strong>subscribe for the 
    updates</strong> - then will be notified about changes <strong>once a day</strong>
    or less frequently.
cs_CZ: <span class=\"big strong\">Děkujeme za ověření vašeho emailu!</span> Nyní
    se můžete <strong>zeptat</strong> a <strong>zodpovídat</strong> dotazy. Také když
    narazíte na velmi zajímavou otázku, můžete <strong>požádat o novinky</strong> - pak budete informován o změnách <strong>jednou denně</strong>
    anebo méně často.

en: <span class=\"strong big\">An email with a validation link has been sent to 
    %%(email)s.</span> Please <strong>follow the emailed link</strong> with your 
    web browser. Email validation is necessary to help insure the proper use of 
    email on <span class=\"orange\">Q&amp;A</span>. If you would like to use 
    <strong>another email</strong>, please <a 
    href='%%(change_email_url)s'><strong>change it again</strong></a>.
cs_CZ: <span class=\"strong big\">Email s ověřovacím odkazem byl zaslána na
    %%(email)s.</span> Prosím <strong>následujte zaslaný odkaz link</strong> prostřednictvím
    webového prohlížeče. Ověření emailu je nezbytné pro snazší zajištění správného používání emailu na <span class=\"orange\">Q&amp;A</span>. Pokud byste chtěl/a použít
    <strong>další email</strong>, prosím <a
    href='%%(change_email_url)s'><strong>změňte jej znovu</strong></a>.

en: <span class=\"strong big\">Enter your new email into the box below</span> if 
    you'd like to use another email for <strong>update subscriptions</strong>.
    <br>Currently you are using <strong>%%(email)s</strong>
cs_CZ: <span class=\"strong big\">Zadejte váš nový email do pole níže</span> 
    pokud chcete použít další email pro<strong>zasílání novinek</strong>.
     <br>Nyní používáte<strong>%%(email)s</strong>

en: <span class=\"strong big\">Your email address %%(email)s has not been changed.
    </span> If you decide to change it later - you can always do it by editing 
    it in your user profile or by using the <a 
    href='%%(change_email_url)s'><strong>previous form</strong></a> again.
cs_CZ: <span class=\"strong big\">Vaše email adresa %%(email)s nebyla změněna.</span> Pokud se rozhodnete pro změnu později - můžete tak vždy učinit upravením
    adresy v uživatelském profilu nebo použitím  <a
    href='%%(change_email_url)s'><strong>předchozího formuláře </strong></a> znovu.

en: <strong>Here</strong> (once you log in) you will be able to sign up for the periodic email updates about this question.
cs_CZ: <strong>Zde</strong> (až se přihlásíte) se budete moci přihlásit k zasílání pravidelných email aktualizací o této otázce

en: <strong>To enable this function</strong>, please select option 'customize' in the "Site footer mode" above. Use this area to enter contents of the footer in the HTML format. When customizing the site footer (as well as the header and HTML &lt;HEAD&gt;), use the HTML validation service to make sure that your input is valid and works well in all browsers.
cs_CZ: <strong>Pro zapnutí této funkce</strong> prosím zvolte možnost "přizpůsobit" v "Módu zápatí webu" výše. Použijte toto pole pro zadání obsahu zápatí v HTML formátu. Při přizpůsobování zápatí webu (stejně jako záhlaví a HTML &lt;HEAD&gt;) použijte HTML validátor pro ujištění, že váš vstup je validní a funguje ve všech prohlížečích.

en: <strong>To use this function</strong>, check "Apply custom style sheet" option above. The CSS rules added in this window will be applied after the default style sheet rules. The custom style sheet will be served dynamically at url "&lt;forum url&gt;/custom.css", where the "&lt;forum url&gt; part depends (default is empty string) on the url configuration in your urls.py.
cs_CZ: <strong>Pro použití této funkce</strong> zaškrtněte volbu "Uplatnit vlastní kaskádové styly" výše. CSS pravidla přidaná v tomto okně budou uplatněna po výchozím CSS stylu. Tyto kaskádové styly budou dynamicky předány na url "&lt;forum url&gt;/custom.css", kde "&lt;forum url&gt; část závisí (výchozí nastavení je prázdné) na url konfigurace v vašem urls.py.

en: <strong>To use this option</strong>, check "Customize HTML &lt;HEAD&gt;" above. Contents of this box will be inserted into the &lt;HEAD&gt; portion of the HTML output, where elements such as &lt;script&gt;, &lt;link&gt;, &lt;meta&gt; may be added. Please, keep in mind that adding external javascript to the &lt;HEAD&gt; is not recommended because it slows loading of the pages. Instead, it will be more efficient to place links to the javascript files into the footer. <strong>Note:</strong> if you do use this setting, please test the site with the W3C HTML validator service.
cs_CZ: <strong>Pro využití této volby</strong> zaškrtněte "Přizpůsobit HTML &lt;HEAD&gt;" výše. Obsah tohoto pole bude vložen do &lt;HEAD&gt; části HTML výstupu, kde prvky jako &lt;script&gt;, &lt;link&gt;, &lt;meta&gt; mohou být přidány. Prosím uvědomte si, že přidání externího javascriptu do &lt;HEAD&gt; se nedoporučuje protože to zpomaluje nahrávání stránek. Namísto toho je efektivnější umístit odkazy na javascriptové soubory do zápatí. <strong>Upozornění:</strong> pokud skutečně použijete toto nastavení, prosím zkontrolujte web pomocí W3C HTML validátorem.

en: <strong>Your new Email:</strong> 
    (will <strong>not</strong> be shown to anyone, must be valid)
cs_CZ: <strong>Váš nový Email:</strong>
    (<strong>nebude</strong> nikomu zobrazen; musí být platný)

en: >%(points)s points required to accept or unaccept  your own answer to your own question
cs_CZ: >%(points)s bodů je třeba k odsouhlasení či zamítnutí vlastní odpovědi k vlastní otázce

en: >%(points)s points required to downvote
cs_CZ: >%(points)s bodů je třeba k hlasování záporně

en: >%(points)s points required to upvote
cs_CZ: >%(points)s bodů je třeba k hlasování kladně

en: A small 16x16 or 32x32 pixel icon image used to distinguish your site in the browser user interface. Please find more information about favicon at <a href="%(favicon_info_url)s">this page</a>.
cs_CZ: Maličký 16x16 nebo 32x32 pixelů obrázek používaný pro rozlišení vašeho webu v uživatelském rozhraní prohlížeče. Více informací o favikonkách naleznete <a href="%(favicon_info_url)s">této stránce</a>.

en: ALL
cs_CZ: VŠE

en: AOL screen name
cs_CZ: AOL zobrazené jméno

en: About %(site)s
cs_CZ: O webu %(site)s

en: Accept own answer
cs_CZ: Přijmout vlastní otázku

en: Accept the best answer for %(question_count)d of your questions
cs_CZ: Odsouhlasit nejlepší odpověď pro %(question_count)d ze svých otázek

en: Access control settings
cs_CZ: Nastavení přístupových oprávnění

en: Account recovery email sent
cs_CZ: Email k obnovení účtu byl odeslán

en: Activate %(provider)s login
cs_CZ: Zapnout %(provider)s přihlášení

en: Activate to allow login with self-hosted wordpress site
cs_CZ: Zapnout povolení přihlášení pomocí vlastních wordpress stránek

en: Active email verification is done by sending a verification key in email
cs_CZ: Prověření aktivity e-mailu se provede odesláním verifikačního klíče na e-mail

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add custom javascript
cs_CZ: Přidat vlastní javascript

en: Add link to the license page
cs_CZ: Vložit odkaz na stránku s licencí

en: Administrators have privileges of normal users, but in addition they can assign/revoke any status to any user, and are exempt from the reputation limits.
cs_CZ: Administrátoři mají oprávnění jako normální uživatelé, ale navíc mohou přiřadit/odvolat jakýkoliv status jakéhokoliv uživatele a nemají omezení reputace

en: Akismet key for spam detection
cs_CZ: Akismet klíč pro detekci spamu

en: Akismet spam protection
cs_CZ: Akismet protispamová ochrana

en: All configuration options must be edited in the site settings.py file
cs_CZ: Všechny konfigurační možnosti musí být upraveny v settings.py souboru webu

en: Allow account recovery by email
cs_CZ: Povolit obnovu účtu přes email

en: Allow adding and removing login methods
cs_CZ: Povolit přidání a odebrání způsobů přihlášení

en: Allow asking questions anonymously
cs_CZ: Umožní anonymní pokládání otázek

en: Allow editing user screen name
cs_CZ: Povolit změnu zobrazeného uživatelského jména

en: Allow only one account per email address
cs_CZ: Povolit pouze jeden účet pro jednu email adresu.

en: Allow only registered user to access the forum
cs_CZ: Povolit pouze registrovaným uživatelům vstup do fóra

en: Allow posting before logging in
cs_CZ: Umožní přispívat bez přihlášení

en: Allow posting questions by email
cs_CZ: Povolit zadávání otázek emailem

en: Allow swapping answer with question
cs_CZ: Umožní zaměnit odpověď za otázku

en: Allow users change own email addresses
cs_CZ: Povolit uživatelům změnit vlastní email adresu

en: Allowed image file types are %(types)s
cs_CZ: Povolené typy obrázkových souborů jsou %(types)s

en: Always display local login form and hide "Askbot" button.
cs_CZ: Vždy zobrazit lokální přihlašovací formulář a skrýt "Askbot" tlačítko

en: An 88x38 pixel image that is used on the login screen for the password login button.
cs_CZ: 88x38 pixelů obrázek používaný na přihlašovací stránce pro tlačítko přihlášení se heslem.

en: An email will be sent to the user with 'reply-to' field set to your email address. Please make sure that your address is entered correctly.
cs_CZ: Email bude odeslán uživateli s 'reply-to' polem nastaveným na vaši email adresu. Ujistěte se, že vaše adresa je zadána správně.

en: Anonymous
cs_CZ: Anonymní

en: Answer | Answers
cs_CZ[0]: Odpověď
cs_CZ[1]: Odpovědi
cs_CZ[2]: Odpovědí

en: Answer Your Own Question
cs_CZ: Zodpovědět svou vlastní otázku

en: Answer accepted with %(num)s or more votes
cs_CZ: Odpověď akceptována %(num)s či více hlasy

en: Answer own question immediately
cs_CZ: Zodpovědět vlastní otázku neprodleně

en: Answer to:
cs_CZ: Odpověď na:

en: Answer voted up %(num)s times
cs_CZ: Odpověď kladně odhlasována %(num)s krát

en: Answered a question more than %(days)s days later with at least %(votes)s votes
cs_CZ: Zodpovězená otázka více než %(days)s později nejméně %(votes)s hlasy

en: Answered by me
cs_CZ: Moje odpovědi

en: Answered own question with at least %(num)s up votes
cs_CZ: Zodpovězená vlastní otázka s alespoň %(num)s kladnými hlasy

en: Apply custom style sheet (CSS)
cs_CZ: Uplatnit vlastní kaskádové styly (CSS)

en: Approved User
cs_CZ: Schválený uživatel

en: Are tags required?
cs_CZ: Jsou štítky povinné?

en: Ask Your Question
cs_CZ: Zeptejte se

en: Asked
cs_CZ: Položené

en: Asked a question and accepted an answer
cs_CZ: Položená otázka a odsouhlasená odpověď

en: Asked a question with %(views)s views
cs_CZ: Položená otázka s %(views)s shlédnutí

en: Asked by me
cs_CZ: Moje otázky

en: Asked first question with at least one up vote
cs_CZ: Položená první otázka s alespoň jedním kladným hlasem

en: Associate Editor
cs_CZ: Přidružený editor

en: Associate Editor: minimum number of edits
cs_CZ: Přidružený editor: minimální počet editací

en: At least one of the following tags is required : %(tags)s
cs_CZ: Alespoň jeden z následujících štítků je povinný: %(tags)s

en: At least one of these tags will be required for any new or newly edited question. A mandatory tag may be wildcard, if the wildcard tags are active.
cs_CZ: Alespoň jeden takový štítek bude vyžadován pro každou novou nebo nově upravenou otázku. Povinný štítek může být všeobecný, pokud jsou všeobecné štítky aktivní

en: Attention: after checking this, please back up the database, and run a management command: <code>python manage.py fix_question_tags</code> to globally rename the tags
cs_CZ: Pozor: po zaškrtnutí prosím zazálohujte databázi a spusťte kontrolní příkaz: <code>python manage.py fix_question_tags</code> pro globální přejmenování štítků

en: Autobiographer
cs_CZ: Životopisec

en: Badge
cs_CZ: Odznáček

en: Badge "%(name)s"
cs_CZ: "%(name)s" odznáčků

en: Badge settings
cs_CZ: Nastavení odznáčků

en: Badges
cs_CZ: Odznáčky

en: Base Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Base URL for your Q&A forum, must start with http or https
cs_CZ: Výchozí URL pro vaše Q&A fórum - musí začínat na http nebo https

en: Base url of MathJax deployment
cs_CZ: Výchozí url MathJax instalace

en: Be the first one to answer this question!
cs_CZ: Buďte první, kdo zodpoví tuto otázku!

en: Before enabling this setting - please fill out IMAP settings in the settings.py file
cs_CZ: Před povolením tohoto nastavení prosím vyplňte IMAP nastavení v settings.py souboru

en: Before you ask - please make sure to search for a similar question. You can search questions by their title or tags.
cs_CZ: Dříve než se zeptáte, určitě prohledejte podobné otázky. Můžete prohledávat otázky pomocí jejich nadpisu nebo štítků.

en: Blocked User
cs_CZ: Zablokovaný uživatel

en: Blogger blog name
cs_CZ: Blogger blogovací uživ. jméno

en: Bootstrap mode
cs_CZ: Bootstrap mód

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot change own status
cs_CZ: Nelze změnit vlastní status

en: Cannot change status of another moderator
cs_CZ: Nelze změnit status jiného moderátora

en: Cannot change status to admin
cs_CZ: Nelze změnit status na administrátora

en: Cannot turn other user to moderator
cs_CZ: Nelze přepnout ostatního uživatele na moderátora

en: Change Email
cs_CZ: Změnit Email

en: Change avatar
cs_CZ: Změnit ikonku

en: Change password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Change status to
cs_CZ: Změnit status na

en: Change your %(provider)s password
cs_CZ: Změnit vaše %(provider)s heslo

en: Change your password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Check if you do not want to reveal your name when asking this question
cs_CZ: Zkontrolujte zda nechcete odhalit své jméno při položení této otázky

en: Check if you want to allow users start posting questions or answers before logging in. Enabling this may require adjustments in the user login system to check for pending posts every time the user logs in. The builtin Askbot login system supports this feature.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud si přejete povolit uživatelům odesílání otázek a odpovědí bez přihlášení. Toto povolení může vyžadovat úpravu v nastavení přihlašování uživatelů pro kontrolu fronty příspěvků po každém přihlášení uživatele. Zabudovaná funkce Askbota systému přihlašování toto podporuje.

en: Check if you want to change appearance of your form by adding custom style sheet rules (please see the next item)
cs_CZ: Zaškrtněte pokud chcete změnit vzhled vašeho formuláře přidáním vlastních pravidel kaskádových stylů (prosím prohlédněte si další položku)

en: Check if you want to show logo in the forum header or uncheck in the case you do not want the logo to appear in the default location
cs_CZ: Zaškrtněte pokud chcete zobrazit logo v záhlaví fóra, nebo odškrtněte nechcete-li zobrazit logo na výchozím umístění

en: Check this option if you want to allow the use of gravatar.com for avatars. Please, note that this feature might take about 10 minutes to become fully effective. You will have to enable uploaded avatars as well. For more information, please visit <a href="http://askbot.org/doc/optional-modules.html#uploaded-avatars">this page</a>.
cs_CZ: Zaškrtněte tuto volbu chcete-li povolit použití gravatar.com pro ikonky. Mějte prosím na paměti, že tato funkce si může vyžádat až 10 minut než bude zcela aktivní. Budete také muset povoli nahrané obrázky. Pro více informací prosím navštivte <a href="http://askbot.org/doc/optional-modules.html#uploaded-avatars">tuto stránku</a>.

en: Check to disable the "sticky" behavior of the search query. This may be useful if you want to move the search bar away from the default position or do not like the default sticky behavior of the text search query.
cs_CZ: Zaškrtněte pro zablokování problematického chování vyhledávacích dotazů. Toto může být užitečné v případě, že chcete přesunout vyhledávací panel mimo výchozí pozici nebo se vám nelíbí výchozí chování textového vyhledávače.

en: Check to enable community wiki feature
cs_CZ: Zaškrtněte pro povolení funkce skupinové wiki

en: Check to enable greeting for anonymous user
cs_CZ: Zaškrtněte pro povolení přivítání pro anonymního uživatele

en: Check to enable javascript that you can enter in the next field
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění javascriptu vložitelné v dalším poli

en: Check to enable sharing of questions on Facebook
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění sdílení otázek na Facebooku.

en: Check to enable sharing of questions on Google+
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění sdílení otázek na Google+

en: Check to enable sharing of questions on Identi.ca
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění sdílení otázek na Identi.ca

en: Check to enable sharing of questions on LinkedIn
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění sdílení otázek na LinkedIn

en: Check to enable sharing of questions on Twitter
cs_CZ: Zaškrtněte pro umožnění sdílení otázek na Twitteru

en: Choose a screen name
cs_CZ: Zvolit zobrazené jméno

en: Choose email tag filter
cs_CZ: Zvolte filter emailových štítků

en: Choose new Default
cs_CZ: Zvolit novou výchozí

en: Choose your favorite service below to sign in using secure OpenID or similar technology. Your external service password always stays confidential and you don't have to rememeber or create another one.
cs_CZ: Níže zvolte vaši oblíbenou službu pro registraci prostřednictvím zabezpečeného OpenID nebo obdobné technologie. Vaše heslo této externí služby zůstává vždy v tajnosti a nemusíte si pamatovat nebo vytvářet nové.

en: Citizen Patrol
cs_CZ: Občanská hlídka

en: City
cs_CZ: Město

en: Civic Duty
cs_CZ: Veřejná služba

en: Civic Duty: minimum votes
cs_CZ: Veřejná služba: minimální počet hlasů

en: ClaimID user name
cs_CZ: ClaimID uživatelské jméno

en: Cleanup
cs_CZ: Pročištění

en: Click on one of the icons below to add a new login method or re-validate an existing one.
cs_CZ: Klepněte na jednu z ikonek níže pro přidání nového způsobu přihlášení nebo znovuověření existujícího přihlášení.

en: Click to see if your %(provider)s signin still works for %(site_name)s
cs_CZ: Klepněte pro zjištění zda vaše %(provider)s přihlášení stále funguje pro %(site_name)s

en: Close own questions
cs_CZ: Zavřít vlastní otázky

en: Close question
cs_CZ: Uzavřít otázku

en: Close questions asked by others
cs_CZ: Zavřít otázky položené ostatními

en: Close reason:
cs_CZ: Důvod uzavření:

en: Close the question
cs_CZ: Uzavřít tuto otázku

en: Comma separated list of Q&A site keywords
cs_CZ: Čárkou oddělený seznam klíčových slov Q&A webu

en: Commentator
cs_CZ: Komentátor

en: Commentator: minimum comments
cs_CZ: Komentátor: minimum komentářů

en: Comments and posts mentioning me
cs_CZ: Komentáře a příspěvky o mně

en: Common left sidebar
cs_CZ: Společný levý postranní panel

en: Community badges
cs_CZ: Úrovně odznáčků

en: Community gives you awards for your questions, answers and votes.
cs_CZ: Komunita vám dává odměny za vaše otázky, odpovědi nebo hlasování.

en: Completed all user profile fields
cs_CZ: Doplněna všechna pole uživatelského profilu

en: Congratulations, you are now an Administrator
cs_CZ: Blahopřejeme, právě jste se stal Administrátorem

en: Congratulations, you have received a badge '%(badge_name)s'. Check out <a href="%(user_profile)s">your profile</a>.
cs_CZ: Blahopřejeme, právě jste obdržel odznáček '%(badge_name)s'. Zkontrolujte <a href="%(user_profile)s">svůj profil</a>

en: Connect your %(provider)s account to %(site_name)s
cs_CZ: Spojit váš %(provider)s účet s %(site_name)s

en: Content License
cs_CZ: Licence na obsah

en: Content on this site is licensed under a %(license)s
cs_CZ: Obsah tohoto webu je licencován pod %(license)s

en: Contributors
cs_CZ: Přispěvatelé

en: Copyright message to show in the footer
cs_CZ: Zpráva o autorských právech pro zobrazení v zápatí

en: Country
cs_CZ: Země

en: Country field is required
cs_CZ: Pole země je povinné

en: Create a password-protected account
cs_CZ: Vytvořit účet chráněný heslem

en: Create login name and password
cs_CZ: Vytvořit přihlašovací jméno a heslo

en: Create password for %(provider)s
cs_CZ: Vytvořit heslo pro %(provider)s

en: Created a tag used by %(num)s questions
cs_CZ: Vytvořil štítek použitý v %(num)s otázkách

en: Creative Commons Attribution Share Alike 3.0
cs_CZ: Creative Commons Uveďte autora 3.0

en: Critic
cs_CZ: Kritik

en: Current password
cs_CZ: Současné heslo

en: Custom footer (HTML format)
cs_CZ: Přizpůsobit zápatí (HTML formát)

en: Custom header additions
cs_CZ: Přizpůsobit doplňky hlavičky

en: Custom javascript
cs_CZ: Vlastní javascript

en: Custom portion of the HTML <HEAD>
cs_CZ: Přizpůsobit část z HTML <HEAD>

en: Custom sidebar footer
cs_CZ: Vlastní zápatí postranního panelu

en: Custom sidebar header
cs_CZ: Volitelný nadpis postranního panelu

en: Custom style sheet (CSS)
cs_CZ: Vlastní kaskádové styly (CSS)

en: Customize HTML <HEAD>
cs_CZ: Přizpůsobit HTML <HEAD>

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Data entry and display rules
cs_CZ: Datový vstup a zobrazení pravidel

en: Data rules & Formatting
cs_CZ: Datová pravidla & formátování

en: Date of birth
cs_CZ: Datum narození

en: Days before starting to send reminders about unanswered questions
cs_CZ: Počet dní před zahájením zasílání připomenutí o nezodpovězených otázkách.

en: Days before starting to send reminders to accept an answer
cs_CZ: Počet dní před započetním zasílání připomenutí k odsouhlasení odpovědi

en: Default Gravatar icon type
cs_CZ: Výchozí typ Gravatar ikonek

en: Default avatar for users
cs_CZ: Výchozí avatar pro uživatele

en: Default max number of comments to display under posts
cs_CZ: Výchozí maximální počet zobrazených komentářů pod příspěvky

en: Default notification frequency all questions
cs_CZ: Výchozí nastavení notifikací všech otázek

en: Default notification frequency for mentions                        and comments
cs_CZ: Výchozí frekvence notifikací pro poznámky a komentáře

en: Default notification frequency questions answered by the user
cs_CZ: Výchozí frekvence notifikací odpovědí na otázky daných uživatelem

en: Default notification frequency questions asked by the user
cs_CZ: Výchozí frekvence notifikací otázek položených uživatelem

en: Default notification frequency questions individually                        selected by the user
cs_CZ: Výchozí frekvence notifikací otázek individuálně volené uživatelem

en: Default value:
cs_CZ: Výchozí hodnota:

en: Default value: ""
cs_CZ: Výchozí hodnota: ""

en: Default value: %s
cs_CZ: Výchozí hodnota: %s

en: Delete These
cs_CZ: Smazat tyto

en: Delete comments posted by others
cs_CZ: Smazat komentáře odeslané ostatními

en: Delete questions and answers posted by others
cs_CZ: Smazat otázky a odpovědi odeslané ostatními

en: Deleted own post with %(votes)s or more downvotes
cs_CZ: Smazaný vlastní příspěvek s %(votes)s nebo více zápornými hlasy

en: Deleted own post with %(votes)s or more upvotes
cs_CZ: Smazaný vlastní příspěvek s %(votes)s nebo více kladnými hlasy

en: Despite that, each question and answer can be commented – 
        the comments are good for the limited discussions.
cs_CZ: Mimoto každá otázka a odpověď může být okomentována –
    komentáře se hodí pro cílené diskuze.

en: Did not find what you were looking for?
cs_CZ: Nenašel jste, co jste hledal/a?

en: Disciplined
cs_CZ: Ukázněný

en: Disciplined: minimum upvotes for deleted post
cs_CZ: Ukázněný: minimální počet hlasů navíc za smazaný příspěvek

en: Do not make text query sticky in search
cs_CZ: Neproblematizujte textové dotazy při vyhledávání

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Downvote
cs_CZ: Hlasovat záporně

en: Edit Group Settings
cs_CZ: Upravit nastavení skupin

en: Edit Site Settings
cs_CZ: Upravit nastavení webu

en: Edit answer
cs_CZ: Upravit odpověď

en: Edit community wiki posts
cs_CZ: Upravit společné wiki příspěvky

en: Edit posts authored by other people
cs_CZ: Upravit příspěvky od ostatních lidí

en: Edit question
cs_CZ: Upravit otázku

en: Edit user profile
cs_CZ: Upravit uživatelský profil

en: Edited %(num)s entries
cs_CZ: Upravených %(num)s záznamů

en: Email and email alert settings
cs_CZ: Nastavení mailu a upozornění na mail

en: Email changed
cs_CZ: Email změněn

en: Email not changed
cs_CZ: Email nezměněn

en: Email replies having fewer words than this number will be posted as comments instead of answers
cs_CZ: Emailové odpovědi mající méně slov než je tento počet budou odeslány jako komentáře namísto odpovědí

en: Email subscription settings
cs_CZ: Nastavení emailových přihlášek

en: Email verified
cs_CZ: Email prověřen

en: Enable Akismet spam detection(keys below are required)
cs_CZ: Umožnit Akismet spam detekci (klíče uvedené níže jsou povinné)

en: Enable autolinking with specific patterns
cs_CZ: Umožnit autoodkazování pomocí určitých vzorců

en: Enable code-friendly Markdown
cs_CZ: Povolit značkování přátelské pro kód

en: Enable email alerts
cs_CZ: Povolit mailová oznámení

en: Enable embedding videos.
cs_CZ: Povolit zabudování videí.

en: Enable left sidebar
cs_CZ: Povolit levý postranní panel

en: Enable posting answers and comments by email
cs_CZ: Povolit zasílání odpovědí a komentářů emailem

en: Enable recaptcha (keys below are required)
cs_CZ: Povolit recaptcha (klíče níže jsou povinné)

en: Enjoy.
cs_CZ: Ať se vám líbí.

en: Enlightened
cs_CZ: Osvícenec

en: Enlightened Duty: minimum upvotes
cs_CZ: Osvícená služba: minimální počet kladných hlasů

en: Enter number of points to add or subtract
cs_CZ: Zadejte počet bodů pro přidání nebo odebrání

en: Enter valid regular expressions for the patters, one per line. For example to detect a bug pattern like #bug123, use the following regex: #bug(\d+). The numbers captured by the pattern in the parentheses will be transferred to the link url template. Please look up more information about regular expressions elsewhere.
cs_CZ: Zadejte validní regulární výrazy pro vzorce - jeden na řádek. Například pro určení vzorce pro bug např. #bug123 použijte následující regex: #bug(\d+). Číslice zaznamenané ve vzorci v závorkách budou převedena na odkaz url šablony. Prosím nastudujte více o regulárních výrazech kdekoliv jinde.

en: Enthusiast
cs_CZ: Nadšenec

en: Enthusiast: minimum days
cs_CZ: Nadšenec: minimální počet dní

en: Entire forum
cs_CZ: Celé fórum

en: Entire forum (tag filtered)
cs_CZ: Celé fórum (štítky filtrovány)

en: Error uploading file. Please contact the site administrator. Thank you.
cs_CZ: Chyba při nahrávání souboru. Prosím kontaktujte spráce webu, děkujeme.

en: Expert
cs_CZ: Odborník

en: External Services
cs_CZ: Externí služby

en: FOLLOWED
cs_CZ: SLEDOVANÉ

en: Facebook API key and Facebook secret allow to use Facebook Connect login method at your site. Please obtain these keys at <a href="%(url)s">facebook create app</a> site
cs_CZ: Facebook API klíč a Facebook utajení umožňuje přihlášení pomocí Facebooku na vaše stránky. Klíče získáte na a href="%(url)s">facebook create app</a> stránkách

en: Facebook public API key
cs_CZ: Facebook veřejný API klíč

en: Facebook secret key
cs_CZ: Facebook tajný klíč

en: Fake email for anonymous user
cs_CZ: Falešný email anonymního uživatele

en: Famous Question
cs_CZ: Slavná otázka

en: Famous Question: minimum views
cs_CZ: Slavná otázka: minimum shlédnutí

en: Favorite Question
cs_CZ: Oblíbená otázka

en: Favorite Question: minimum stars
cs_CZ: Oblíbená otázka: minimum hvězdiček

en: Feedback
cs_CZ: Napište nám

en: Feedback site URL
cs_CZ: URL webu pro zpětnou vazbu

en: Fill it with the wordpress url to the xml-rpc, normally http://mysite.com/xmlrpc.php
cs_CZ: Vyplňte s url wordpressu do xml-rpc, obvykle http://mysite.com/xmlrpc.php

en: First answer was accepted with %(num)s or more votes
cs_CZ: První odpověď byla odsouhlasena %(num)s či více hlasy

en: First downvote
cs_CZ: První záporný hlas

en: First edit
cs_CZ: První editace

en: First flagged post
cs_CZ: První označený příspěvek

en: First retag
cs_CZ: První přeštítkování

en: First rollback
cs_CZ: První redukce

en: First upvote
cs_CZ: První kladný hlas

en: Flag offensive
cs_CZ: Označit za urážlivé

en: Flickr user name
cs_CZ: Flickr uživatelské jméno

en: Follow
cs_CZ: Sledovat

en: Followed by %(count)s person | Followed by %(count)s people
cs_CZ[0]: Sledované %(count)s osobou
cs_CZ[1]: Sledované %(count)s osobami
cs_CZ[2]: Sledované %(count)s osobami

en: Following
cs_CZ: Sledované

en: Following %(count)s person | Following %(count)s people
cs_CZ[0]: Sledovaná %(count)s osoba
cs_CZ[1]: Sledované %(count)s osoby
cs_CZ[2]: Sledovaných %(count)s osob

en: Following the link above will help us verify your email address.
cs_CZ: Klepnutí na odkaz výše nám pomůže ověřit vaši emailovou adresu.

en: Footer is the bottom portion of the content, which is common to all pages. You can disable, customize, or use the default footer.
cs_CZ: Zápatí je spodní část obsahu, která je společná pro všechny stránky. Můžete vypnout, přizpůsobit nebo použít výchozí zápatí.

en: For example, if you ask an interesting question or give a helpful answer, your input will be upvoted. On the other hand if the answer is misleading - it will be downvoted. Each vote in favor will generate <strong>%(REP_GAIN_FOR_RECEIVING_UPVOTE)s</strong> points, each vote against will subtract <strong>%(REP_LOSS_FOR_RECEIVING_DOWNVOTE)s</strong> points. There is a limit of <strong>%(MAX_REP_GAIN_PER_USER_PER_DAY)s</strong> points that can be accumulated for a question or answer per day. The table below explains reputation point requirements for each type of moderation task.
cs_CZ: Například, chcete-li položit zajímavou otázku nebo poskytnout užitečnou odpověď, váš vstup bude ohodnocen kladně. Na druhou stranu pokud je odpověď zavádějící, bude ohodnocena záporně. Každý hlas navíc přidá <strong>%(REP_GAIN_FOR_RECEIVING_UPVOTE)s</strong> bodů, každý hlas proti odebere <strong>%(REP_LOSS_FOR_RECEIVING_DOWNVOTE)s</strong> body. Existuje hranice <strong>%(MAX_REP_GAIN_PER_USER_PER_DAY)s</strong> bodů, které mohou být nasbírány za otázku nebo odpověď za den. Tabulka níže vysvětluje požadované reputační body pro každý typ moderátorského úkolu.

en: Force lowercase the tags
cs_CZ: Vynutit malá písmena pro štítky

en: Format of tag list
cs_CZ: Formát seznamu štítků

en: Forum Moderator
cs_CZ: Moderátor fóra

en: Frequently Asked Questions
cs_CZ: Často kladené otázky

en: Full name of the license
cs_CZ: Úplný název licence

en: Gain for accepting best answer
cs_CZ: Zisk za přijetí nejlepší odpovědi

en: Gain for post owner on canceled downvote
cs_CZ: Zisk vlastníka příspěvku za zrušení záporného hlasu

en: Gain for receiving an upvote
cs_CZ: Zisk za obdržení hlasu navíc

en: Gain for the author of accepted answer
cs_CZ: Zisk autora za přijatou odpověď

en: Gain for voter on canceling downvote
cs_CZ: Zisk hlasujícího za zrušení záporného hlasu

en: Give us your feedback!
cs_CZ: Napište nám!

en: Goal of this site is...
cs_CZ: Cílem tohoto webu je...

en: Good Answer
cs_CZ: Dobrá odpověď

en: Good Answer: minimum upvotes for the answer
cs_CZ: Dobrá odpověď: minimální počet hlasů navíc za odpověď

en: Good Question
cs_CZ: Dobrá otázka

en: Good Question: minimum upvotes for the question
cs_CZ: Dobrá otázka: minimální počet hlasů navíc za otázku

en: Google Analytics key
cs_CZ: Google Analytics klíč

en: Google site verification key
cs_CZ: Google verifikační klíč

en: Graph of user karma
cs_CZ: Graf uživatelské vlivnosti

en: Great Answer
cs_CZ: Skvělá odpověď

en: Great Answer: minimum upvotes for the answer
cs_CZ: Skvělá odpověď: minimální počet hlasů navíc za odpověď

en: Great Question
cs_CZ: Skvělá otázka

en: Great Question: minimum upvotes for the question
cs_CZ: Skvělá otázka: minimální počet hlasů navíc za otázku

en: Greetings from the Q&A forum
cs_CZ: Vítejte ve fóru

en: Group settings: %(name)s
cs_CZ: Nastavení skupin: %(name)s

en: Guru: minimum upvotes
cs_CZ: Guru: minimální počet kladných hlasů

en: HTML for the left sidebar
cs_CZ: HTML pro levý postranní panel

en: Hash to update the media revision number automatically.
cs_CZ: Hash pro automatickou aktualizaci čísla úpravy nosiče

en: Header is the bar at the top of the content that contains user info and site links, and is common to all pages. Use this area to enter contents of the headerin the HTML format.   When customizing the site header (as well as footer and the HTML &lt;HEAD&gt;), use the HTML validation service to make sure that your input is valid and works well in all browsers.
cs_CZ: Záhlaví je pás navrch obsahu, který obsahuje uživatelské info a odkazy webu a je společný pro všechny stránky. Použijte toto pole pro zadání obsahu záhlaví v HTML formátu. Při přizpůsobování záhlaví webu (stejně jako zápatí a HTML &lt;HEAD&gt;), použijte HTML validátor pro ujištění, že váš vstup je validní a funguje ve všech prohlížečích.

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Here are your current login methods
cs_CZ: Zde jsou vaše současné způsoby přihlašování

en: Here, please enter url templates for the patterns entered in the previous setting, also one entry per line. <strong>Make sure that number of lines in this setting and the previous one are the same</strong> For example template https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=\1 together with the pattern shown above and the entry in the post #123 will produce link to the bug 123 in the redhat bug tracker.
cs_CZ: Zde prosím zadejte šablony pro vzorce zadané v předchozím nastavení, opět jednu na řádek. <strong>Ujistěte se, že počet řádek v tomto a předchozím nastavení se shoduje.</strong> Například šablona https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=\1 společně se vzorcem uvedeným výše a vstup v příspěvku#123 vygeneruje odkaz na bug 123 v redhat nástroji pro sledování chyb

en: Home
cs_CZ: Domů

en: How does karma system work?
cs_CZ: Jak funguje vlivnostní systém?

en: How often to send accept answer reminders (in days between the reminders sent).
cs_CZ: Jak často zasílat připomenutí k odsouhlasení odpovědi (ve dnech mezi odeslanými připomenutími).

en: How often to send unanswered question reminders (in days between the reminders sent).
cs_CZ: Jak často zasílat připomenutí o nezodpovězených otázkách (ve dnech mezi odeslanými upomínkami).

en: How to change my picture (gravatar) and what is gravatar?
cs_CZ: Jak změním svůj obrázek (tzv. gravatar) a co je gravatar?

en: However, you still may be logged in to your OpenID provider. Please logout of your provider if you wish to do so.
cs_CZ: Nicméně stále můžete být přihlášení ke svému OpenID poskytovateli. Prosím odhlašte se od svého poskytovatele, pokud si tak přejete.

en: I don't want to give my email or receive a response:
cs_CZ: Nechci poskytnout svůj email ani dostávat odpovědi:

en: If checked, all forum functions will be shown to users, regardless of their reputation. However to use those functions, moderation rules, reputation and other limits will still apply.
cs_CZ: Při zaškrtnutí budou zobrazeny všechny funkce fóra uživatelům bez ohledu na jejich reputaci. Nicméně pro využití těchto funkcí moderátorská oprávnění, reputace a další omezení budou nadále uplatněna.

en: If checked, underscore characters will not trigger italic or bold formatting - bold and italic text can still be marked up with asterisks. Note that "MathJax support" implicitly turns this feature on, because underscores are heavily used in LaTeX input.
cs_CZ: Při zaškrtnutí podtržené znaky nebudou spouštět tučné nebo kurzívní formátování - tučné a kurzívní text může být stále označen hvězdičkami. Všimněte si, že "MathJax podpora" zapne tuto funkci implicitně protože podtržítka se značně používají v LaTeX vstupu.

en: If left empty, a simple internal feedback form will be used instead
cs_CZ: Ponecháte-li prázdné, bude využit jednoduchý interní formulář pro zpětnou vazbu

en: If this approach is not for you, we respect your choice.
cs_CZ: Pokud tento přístup není pro vás, respektujeme vaši volbu.

en: If unchecked, there will be no time limit to edit the comments
cs_CZ: Pokud nezatrženo, pak nebude žádný časový limit pro editaci komentářů

en: If you believe that this message was sent in mistake - 
    no further action is needed. Just ignore this email, we apologize
    for any inconvenience
cs_CZ: Pokud jste přesvědčen, že tato zpráva byla zaslána omylem - 
    není třeba další akce. Pouze tento email ignorujte, omlouváme se
    za případné nepříjemnosti

en: If you enable this feature, <a href="%(url)s">mathjax</a> must be installed on your server in its own directory.
cs_CZ: Zapnete-li tuto funkci, <a href="%(url)s">mathjax</a> musí být nainstalováno na vašem serveru ve svém vlastním adresáři

en: If you enable this feature, the application  will be able to detect patterns and auto link to URLs
cs_CZ: Pokud zapnete tuto funkci, aplikace bude schopna určit vzorce a sama odkazovat na URL adresy

en: If you wish to change %(username)s's status, please make a meaningful selection.
cs_CZ: Pokud si přejete změnit status v počtu %(username)s's, prosím zvolte smysluplnou možnost

en: If you wish, please add, remove or re-validate your login methods
cs_CZ: Chcete-li, prosím doplňte, odeberte nebo znouzkontolujte svůj způsob přihlášení

en: Ignored tags
cs_CZ: Ignorované štítky

en: Import StackExchange data
cs_CZ: Importovat StackExchang data

en: Import data
cs_CZ: Importovat data

en: In the case you experience any difficulties in using this import tool,
            please try importing your data via command line: <code>python manage.py load_stackexchange path/to/your-data.zip</code>
cs_CZ: V případě, že narazíte na potíže při použití tohoto importovacího nástroje,
    prosím zkuste importovat svá data přes příkazovou řádku: <code>python manage.py load_stackexchange path/to/your-data.zip</code>

en: Individual question feed
cs_CZ: načítání jednotlivé otázky

en: Individually selected
cs_CZ: jednotlivě vybrané

en: Individually selected questions
cs_CZ: jednotlivě vybrané otázky

en: Instantly
cs_CZ: Okamžitě

en: Interesting tags
cs_CZ: Zajímavé štítky

en: Internal server error
cs_CZ: Vnitřní chyba serveru

en: It's a good idea to make sure that your existing login methods still work, or add a new one. Please click any of the icons below to check/change or add new login methods.
cs_CZ: Je dobré ověřit, že vaše stávající způsob přihlášení stále funguje nebo přidat nový způsob. Klepněte prosím na některou z ikonek níže pro kontrolu/změnu nebo přidání nového způsobu přihlášení.

en: Karma loss and gain rules
cs_CZ: Pravidla zisku a  ztráty vlivnosti

en: Karma system allows users to earn rights to perform a variety of moderation tasks
cs_CZ: Vlivnostní systém umožňuje uživatelům získat práva pro vykonávání řady moderátorských úloh.

en: Karma thresholds
cs_CZ: Limity vlivnosti

en: Keys for external services
cs_CZ: Klíče pro externí služby

en: LDAP login configuration
cs_CZ: LDAP konfigurace přihlášení

en: Last updated
cs_CZ: Naposledy upravené

en: Left 10 comments with score of 10 or more
cs_CZ: Zanechal 10 komentářů se skóre 10 či více

en: License homepage
cs_CZ: Hlavní stránka licence

en: License logo image
cs_CZ: Obrázek loga licence

en: Limit how many avatars will be displayed on the sidebar
cs_CZ: Omezit zobrazení počtu ikonek v postranním panelu

en: Limit time to edit comments
cs_CZ: Omezit časový limit pro editaci komentářů

en: LinkedIn consumer key
cs_CZ: LinkedIn uživatelský klíč

en: LinkedIn consumer secret
cs_CZ: LinkedIn uživatelské utajení

en: LiveJournal blog name
cs_CZ: LiveJournal blogovací uživ. jméno

en: Livesettings are disabled for this site.
cs_CZ: Živé nastavení není povoleno pro tento web

en: Lock posts
cs_CZ: Uzamknout příspěvky

en: Log out
cs_CZ: Odhlásit se

en: Login failed, please try again
cs_CZ: Přihlášení selhalo, prosím zkuste to znovu

en: Login method %(provider_name)s does not exist
cs_CZ: Způsob přihlášení %(provider_name)s neexistuje

en: Login or email
cs_CZ: Přihlášení nebo email

en: Login provider setings
cs_CZ: Nastavení poskytovatele přihlášení

en: Login, Users & Communication
cs_CZ: Přihlášení, Uživatelé & Komunikace

en: Login/Signup to Answer
cs_CZ: Přihlašte se/registrujte se pro odpovídání

en: Login/Signup to Post
cs_CZ: Přihlásit se/Zaregistrovat pro odeslání

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit se

en: Loss for author whose answer was "un-accepted"
cs_CZ: Ztráta autora, jehož přijetí odpovědi bylo zrušeno

en: Loss for giving a downvote
cs_CZ: Ztráta za záporný hlas

en: Loss for owner of post that was downvoted
cs_CZ: Ztráta vlastníka příspěvku se záporným hlasem

en: Loss for owner of post that was flagged 3 times per same revision
cs_CZ: Ztráta vlastníka příspěvku, který byl 3krát označen za stejnou revizi

en: Loss for owner of post that was flagged 5 times per same revision
cs_CZ: Ztráta vlastníka příspěvku který byl 5krát označen za stejnou revizi

en: Loss for owner of post that was flagged offensive
cs_CZ: Ztráta vlastníka příspěvku, který byl označen za urážlivý

en: Loss for post owner when upvote is canceled
cs_CZ: Ztráta vlastníka příspěvku při zrušení kladného hlasu

en: Loss for voter for canceling of answer acceptance
cs_CZ: Ztráta hlasujícího za zrušení přijetí odpovědi

en: Main
cs_CZ: Hlavní

en: Main page sidebar
cs_CZ: Postranní panel na hlavní stránce

en: Mandatory tags
cs_CZ: Povinné štítky

en: Markdown basics
cs_CZ: Základy Markdown

en: Markup in posts
cs_CZ: Značkování v příspěvcích

en: Mathjax support (rendering of LaTeX)
cs_CZ: Podpora Mathjax (překlad LaTeXu)

en: Max. number of reminders to send about unanswered questions
cs_CZ: Max. počet připomenutí k odeslání o nezodpovězených otázkách

en: Max. number of reminders to send to accept the best answer
cs_CZ: Max. počet připomenutí k odsouhlasení nejlepší odpovědi pro rozeslání

en: Maximum comment length, must be < %(max_len)s
cs_CZ: Maximální délka komentáře musí být < %(max_len)s

en: Maximum daily reputation gain per user
cs_CZ: Maximální možný denní zisk reputace na uživatele

en: Maximum length of tag (number of characters)
cs_CZ: Maximální délka štítku (počet znaků).

en: Maximum number of flags per user per day
cs_CZ: Maximální počet odznaků na uživatele a den

en: Maximum number of news entries in an email alert
cs_CZ: Maximální počet nových příspěvků v e-mailovém oznámení.

en: Maximum number of tags per question
cs_CZ: Maximální počet štítků na otázku

en: Mentions and comment responses
cs_CZ: Poznámky a komentované reakce

en: Message sent
cs_CZ: Zpráva odeslána

en: Message text
cs_CZ: Text zprávy

en: Minimum allowed length for screen name
cs_CZ: Minimální povolená délka zobrazeného jména

en: Minimum days to accept an answer, if it has not been accepted by the question poster
cs_CZ: Minimum dní pro odsouhlasení odpovědi, pokud nebyla odsouhlasena odesílatelem otázky

en: Minimum length of answer body (number of characters)
cs_CZ: Minimální délka těla odpovědi (počet znaků)

en: Minimum length of question body (number of characters)
cs_CZ: Minimální délka těla otázky (počet znaků)

en: Minimum length of search term for Ajax search
cs_CZ: Minimální délka řetězce pro Ajaxové prohledávání

en: Minimum length of title (number of characters)
cs_CZ: Minimální délka názvu (počet znaků)

en: Minutes allowed to edit a comment
cs_CZ: Minuty přípustné pro úpravu komentáře

en: Moderators have the same privileges as administrators, but cannot add or remove user status of 'moderator' or 'administrator'.
cs_CZ: Moderátoři mají stejná oprávnění jako administrátoři, ale nemohou přidat nebo odebrat uživatelům status 'moderátora' nebo 'administrátora'.

en: Must match the corresponding database backend setting
cs_CZ: Musí souhlasit odpovídající nastavení databázového pozadí

en: NOTE: in order to use this feature, it is necessary to run the management command "send_accept_answer_reminders" (for example, via a cron job - with an appropriate frequency)
cs_CZ: POZOR: pro použití této funkce je nutné spustit řídící příkaz "send_accept_answer_reminders" (například přes cron úlohu s odpovídající frekvencí)

en: NOTE: in order to use this feature, it is necessary to run the management command "send_unanswered_question_reminders" (for example, via a cron job - with an appropriate frequency)
cs_CZ: POZOR: pro využití této funkce je třeba spustit řídící příkaz "send_unanswered_question_reminders" (například přes cron úlohu s vhodnou frekvencí)

en: Name for the Anonymous user
cs_CZ: Jméno pro anonymního uživatele

en: Necromancer
cs_CZ: Necromancer - vládnoucí temnými silami

en: Necromancer: minimum delay in days
cs_CZ: Nesmrtelník: minimální prodleva ve dnech

en: Necromancer: minimum upvotes
cs_CZ: Nesmrtelník: minimální počet kladných hlasů

en: New password
cs_CZ: Nové heslo

en: New users must wait %(days)s before answering their own question.  You can post an answer %(left)s
cs_CZ: Noví uživatelé musí vyčkat %(days)s před zodpovězením svých otázek. Můžete odeslat odpověď %(left)s

en: Nice Answer
cs_CZ: Hezká odpověď

en: Nice Answer: minimum upvotes for the answer
cs_CZ: Hezká odpověď: minimální počet hlasů navíc za odpověď

en: Nice Question
cs_CZ: Pěkná odpověď

en: Nice Question: minimum upvotes for the question
cs_CZ: Hezká otázka: minimální počet hlasů navíc za otázku

en: No email
cs_CZ: Žádný email

en: No questions here.
cs_CZ: Nejsou zde žádné otázky.

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Notable Question
cs_CZ: Pozoruhodná otázka

en: Notable Question: minimum views
cs_CZ: Pozoruhodná otázka: minimum shlédnutí

en: Note - <strong>MathJax is not included with askbot</strong> - you should deploy it yourself, preferably at a separate domain and enter url pointing to the "mathjax" directory (for example: http://mysite.com/mathjax)
cs_CZ: Upozornění <strong>MathJax není součástí askbota</strong> znamená, že byste měli instalovat sami, pokud možno na samostatné doméně a vložit url směřující na "mathjax" adresář (např.: http://mysite.com/mathjax)

en: Note: to really enable %(provider)s login some additional parameters will need to be set in the "External keys" section
cs_CZ: Upozornění: pro skutečné povolení %(provider)s přihlášení bude třeba nastavit některé dodatečné parametry v sekci "Externí klíče"

en: Nothing found
cs_CZ: Nic nenalezeno

en: Nothing found.
cs_CZ: Nic nenalezeno.

en: Number of days required before answering own question
cs_CZ: Počet povinných dní před zodpovězení vlastní otázky

en: Number of days to allow canceling votes
cs_CZ: Počet dní pro povolení zrušení hlasů

en: Number of flags required to automatically delete posts
cs_CZ: Počet odznaků povinných pro automatické smazání příspěvků

en: Number of flags required to automatically hide posts
cs_CZ: Počet odznaků povinných pro automatické skrytí příspěvků

en: Number of questions to list by default
cs_CZ: Výchozí počet otázek zobrazených v seznamu

en: Number of votes a user can cast per day
cs_CZ: Počet hlasů uživatele na den

en: OK to close
cs_CZ: Potvrdit OK pro uzavření

en: Obtain is at <a href="%(url)s">Google Analytics</a> site, if you wish to use Google Analytics to monitor your site
cs_CZ: Klíč získáte na <a href="%(url)s">Google Analytics</a> stránkách, přejete-li si sledovat vaše stránky pomocí Google Analytics

en: Old password is incorrect.                     Please enter the correct password.
cs_CZ: Staré heslo je nesprávné. Prosím zadejte správné heslo.

en: Oops, apologies - there was some error
cs_CZ: Jejda, omlouváme se - došlo k nějaké chybě

en: Oops, sorry - there was some error - please try again
cs_CZ: Jejda, promiňte - došlo k nějaké chybě - prosím zkuste znovu

en: OpenID %(openid_url)s is invalid
cs_CZ: OpenID %(openid_url)s je neplatné

en: OpenID url
cs_CZ: OpenID url adresa

en: Option to define frequency of emailed updates for: Mentions and comments.
cs_CZ: Možnost určit frekvenci emailových aktualizací pro: Poznámky a komentáře.

en: Option to define frequency of emailed updates for: Question answered by the user.
cs_CZ: Možnost určit frekvenci mailových aktualizací pro: Odpověď na otázku uživatelem

en: Option to define frequency of emailed updates for: Question asked by the user.
cs_CZ: Možnost určit frekvenci mailových aktualizací pro: Otázky položené uživatelem:

en: Option to define frequency of emailed updates for: Question individually selected by the user.
cs_CZ: Možnost určit frekvenci mailových aktualizací pro: Individuálně volené uživatelem

en: Option to define frequency of emailed updates for: all questions.
cs_CZ: Možnost určit frekvenci zasílaných aktualizací na mail pro: všechny otázky.

en: Organizer
cs_CZ: Organizárot

en: Page not found
cs_CZ: Stránka nenalezena

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password <i>(please retype)</i>
cs_CZ: Heslo <i>(prosím napište znovu)</i>

en: Password login button
cs_CZ: Tlačítko pro přihlášení se heslem

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Passwords did not match
cs_CZ: Hesla se neshodovala

en: Peer Pressure
cs_CZ: Kolegiální nátlak

en: Peer Pressure: minimum downvotes for deleted post
cs_CZ: Kolegiální nátlak: minimální počet hlasů méně za smazaný příspěvek

en: Please accept the best answer for these questions:
cs_CZ: Prosím, odsouhlaste nejlepší odpověď pro tyto otázky:

en: Please accept the best answer for this question:
cs_CZ: Prosím odsouhlaste nejlepší odpověď pro tuto otázku:

en: Please add a more permanent login method by clicking one of the icons below, to avoid logging in via email each time.
cs_CZ: Přidejte prosím trvalejší způsob přihlášení klepnutím na některou z ikonek níže k omezení nutnosti pokaždé se přihlašovat přes email.

en: Please add one or more login methods.
cs_CZ: Prosím doplňte jeden nebo více způsobů přihlášení.

en: Please always feel free to ask your question!
cs_CZ: Neváhejte se prosím zeptat!

en: Please ask your question here
cs_CZ: Prosím zeptejte se zde

en: Please avoid asking questions that are not relevant to this community, too subjective and argumentative.
cs_CZ: Prosím vyvarujte se pokládání otázek, které nejsou relevantní pro tuto komunitu, příliš subjektivní nebo sporné.

en: Please check your email and visit the enclosed link to re-connect to your account
cs_CZ: Zkontrolujte prosím svůj email a přejděte na přiložený odkaz pro znovupřihlášení se k svému účtu

en: Please check your email and visit the enclosed link.
cs_CZ: Prosím zkontrolujte e-mail a klepněte na přiložený odkaz.

en: Please choose password > %(len)s characters
cs_CZ: Prosím zvolte heslo > %(len)s znaků

en: Please click any of the icons below to sign in
cs_CZ: Prosím klepněte na některou z ikonek níže pro přihlášení

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
cs_CZ[0]: Opravte prosím chybu vypsanou níže.
cs_CZ[1]: Opravte prosím chyby vypsané níže.
cs_CZ[2]: Opravte prosím chyby vypsané níže.

en: Please enter your %(username_token)s
cs_CZ: Prosím zadejte své %(username_token)s

en: Please enter your <span>user name</span>, then sign in
cs_CZ: Prosím zadejte své span>uživatelské jméno</span>, pak se přihlašte

en: Please follow some questions or follow some users.
cs_CZ: Sledujte prosím nějaké otázky nebo některé uživatele.

en: Please log in to answer questions
cs_CZ: Prosím přihlašte se pro zodpovězení otázky

en: Please log in to use %s
cs_CZ: Prosím přihlašte se pro použití %s

en: Please login to post
cs_CZ: Prosím přihlašte se, abyste mohl/a přispívat

en: Please mark "I dont want to give my mail" field.
cs_CZ: Prosím zaškrtněte políčko "Nechci poskytnout svůj email".

en: Please note: %(app_name)s requires javascript to work properly, please enable javascript in your browser, <a href="%(noscript_url)s">here is how</a>
cs_CZ: Mějte prosím na paměti: %(app_name)s vyžaduje správně fungující javascript, povolte prosím javascript ve svém prohlížeči. <a href="%(noscript_url)s">zde najdete jak</a>

en: Please read and type in the two words below to help us prevent automated account creation.
cs_CZ: Prosím přečtěte a zapište dvě slova níže pro snazší zabránění automatického vytváření uživatelských účtů

en: Please register by clicking on any of the icons below
cs_CZ: Prosím zaregistrujte se kliknutím na kteroukoli ikonku níže

en: Please register your forum at <a href="%(url)s">Identi.ca applications site</a>
cs_CZ: Prosím zaregistrujte vaše fórum na <a href="%(url)s">Identi.ca applications site</a>

en: Please register your forum at <a href="%(url)s">LinkedIn developer site</a>
cs_CZ: Prosím zaregistrujte vaše fórum na <a href="%(url)s">LinkedIn developer site</a>

en: Please register your forum at <a href="%(url)s">twitter applications site</a>
cs_CZ: Prosím zaregistrujte vaše fórum na <a href="%(url)s">twitter applications site</a>

en: Please select the avatars that you would like to delete.
cs_CZ: Prosím zvolte ikonky, které si přejete smazat

en: Please sign in here:
cs_CZ: Prosím přihlašte se zde:

en: Please sign in to delete/restore posts
cs_CZ: Prosím přihlašte se pro smazání/obnovení příspěvků

en: Please sign in to subscribe for: %(tags)s
cs_CZ: Prosím přihlaste se pro sledování: %(tags)s

en: Please sign in to vote
cs_CZ: Prosím pro hlasování se přihlaste

en: Please vote when you find helpful information,
        it really helps the %(app_name)s community.
cs_CZ: Hlasujte prosím, kdykoliv narazíte na užitečnou informaci. 
    opravdu to pomáhá %(app_name)s komunitě.

en: Please wait a second! Your account is recovered, but ...
cs_CZ: Prosím vyčkejte! Váš účet je obnoven, avšak...

en: Please, enter your email address below and obtain a new key
cs_CZ: Prosím, zadejte svou emailovou adresu níže a získejte nový klíč

en: Please, enter your email address below to recover your account
cs_CZ: Prosím, zadejte svou emailovou adresu níže k obnovení vašeho účtu

en: Please, enter your new password
cs_CZ: Prosím zadejte své nové heslo

en: Please, enter your password
cs_CZ: Prosím zadejte své heslo

en: Please, enter your user name
cs_CZ: Prosím zadejte své uživatelské jméno

en: Please, post your question!
cs_CZ: Zadejte prosím svou otázku!

en: Please, retype
cs_CZ: Znovu opište, prosím

en: Please, sign in
cs_CZ: Přihlašte se, prosím

en: Please, subscribe for the following tags:
cs_CZ: Zapište se prosím pro následující štítky:

en: Popular Question
cs_CZ: Populární otázka

en: Popular Question: minimum views
cs_CZ: Populární otázka: minimum shlédnutí

en: Post Your Answer
cs_CZ: Odeslat odpověď

en: Post answers and comments by email
cs_CZ: Odesílat odpovědi a komentáře emailem

en: Posted %(num_comments)s comments
cs_CZ: Odeslal %(num_comments)s komentárů

en: Prefix for the email subject line
cs_CZ: Úvod pro předmět emailové zprávy

en: Privacy policy
cs_CZ: Prohlášení o soukromí

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Profile - User's Karma
cs_CZ: Profil - Uživatelova vlivnost

en: Pundit
cs_CZ: Znalec

en: Q&A forum feedback
cs_CZ: Q&A fórum zpětná vazba

en: Q&A site logo
cs_CZ: Q&A logo stránek

en: Question favorited by %(num)s users
cs_CZ: Oblíbená otázka %(num)s uživatelů

en: Question has no accepted answers
cs_CZ: Otázka nemá odsouhlsené odpovědi

en: Question has no answers
cs_CZ: Otázka nemá odpovědi

en: Question tools
cs_CZ: Nástroje otázky

en: Question voted up %(num)s times
cs_CZ: Otázka kladně odhlasována %(num)s krát

en: Questions
cs_CZ: Otázky

en: Questions that I answered
cs_CZ: Otázky, které jsem zodpověděl

en: Questions that I asked
cs_CZ: Moje otázky

en: Real name
cs_CZ: Skutečné jméno

en: Reasons
cs_CZ: Důvody

en: Recaptcha is a tool that helps distinguish real people from annoying spam robots. Please get this and a public key at the <a href="%(url)s">%(url)s</a>
cs_CZ: Recaptcha je nástroj pomáhající rozlišit lidskou činnost od obtěžujících spam robotů. Nástroj a veřejný klíč získáte na <a href="%(url)s">%(url)s</a>

en: Recaptcha private key
cs_CZ: Recaptcha soukromý klíč

en: Recaptcha public key
cs_CZ: Recaptcha veřejný klíč

en: Received at least %(votes)s upvote for an answer for the first time
cs_CZ: Obdrženo alespoň %(votes)s kladných hlasů za úplně první odpověď

en: Recover your %(site)s account
cs_CZ: Obnovit váš %(site)s účet

en: Recover your account via email
cs_CZ: Obnovte svůj účet přes e-mail

en: Regexes to detect the link patterns
cs_CZ: Regexe pro určení odkazovacích vzorců

en: Registered User
cs_CZ: Registrovaný uživatel

en: Registered user
cs_CZ: Registrovaný uživatel

en: Registration
cs_CZ: Registrace

en: Related questions
cs_CZ: Související otázky

en: Remove rel=nofollow from own homepage
cs_CZ: Odebrat rel=nofollow z vlastní domovské stránky

en: Reopen own questions
cs_CZ: Znovuotevřít vlastní otázky

en: Reopen question
cs_CZ: Znovuotevřít otázku

en: Reopen this question
cs_CZ: Znovuotevřít tuto otázku

en: Reopen this question?
cs_CZ: Znovuotevřít tuto otázku?

en: Replace space in emailed tags with dash
cs_CZ: Nahradit mezeru ve štítcích z emailu pomlčkou

en: Reply by email hostname
cs_CZ: Odpovědět emailovou hostname

en: Reputation, Badges, Votes & Flags
cs_CZ: Reputace, Odznáčky, Hlasy & Vlaječky

en: Require email verification before allowing to post
cs_CZ: Vyžadovat prověření e-mailu před povolením přispívat

en: Retag
cs_CZ: Přeštítkovat

en: Retag question
cs_CZ: Přeštítkovat otázku

en: Retag questions posted by other people
cs_CZ: Přeštítkovat otázky odeslané ostatními

en: Revision history
cs_CZ: Přehled úprav

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Email
cs_CZ: Uložit Email

en: Save comment by pressing <Enter> key
cs_CZ: Uložit komentář stisknutím klávesy <Enter>

en: Save edit
cs_CZ: Uložit úpravu

en: Save your email address
cs_CZ: Uložit svou emailovou adresu

en: Save, then <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> on the "about" page to check your input.
cs_CZ: Uložte a poté <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> na stránkách o zkontrolujte výstup.

en: Save, then <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> on the "faq" page to check your input.
cs_CZ: Uložte a poté <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> na stránce "Nejčastější dotazy" zkontrolujte výstup.

en: Save, then <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> on the "privacy" page to check your input.
cs_CZ: Uložte a poté <a href="http://validator.w3.org/">use HTML validator</a> na stránce "Prohlášení o soukromí" zkontrolujte výstup

en: Scholar
cs_CZ: Vědec

en: Screen Name
cs_CZ: Zobrazené jméno

en: Screen name
cs_CZ: Zobrazené jméno

en: Search tip:
cs_CZ: Vyhledávací tip:

en: Search tips:
cs_CZ: Tipy pro vyhledávání:

en: Sections:
cs_CZ: Části:

en: Seen
cs_CZ: Shlédnuté

en: Select skin
cs_CZ: Zvolit vzhled

en: Select the format to show tags in, either as a simple list, or as a tag cloud
cs_CZ: Zvolte formát zobrazení štítků buď v seznamu nebo oblaku štítků

en: Self-Learner
cs_CZ: Samouk

en: Self-Learner: minimum answer upvotes
cs_CZ: Samouk: minimum hlasů navíc za otázku

en: Send Feedback
cs_CZ: Odeslat zpětnou vazbu

en: Send a new recovery key
cs_CZ: Zaslat nový obnovující klíč

en: Send message
cs_CZ: Odeslat zprávu

en: Send message to %(username)s
cs_CZ: Odeslat zprávu pro %(username)s

en: Send periodic reminders about unanswered questions
cs_CZ: Zasílání pravidelných připomenutí o nezodpovězených otázkách

en: Send periodic reminders to accept the best answer
cs_CZ: Zasílat pravidelná připomenutí k odsouhlasení nejlepší odpovědi

en: Settings included in %(name)s.
cs_CZ: Nastavení zahrnuto v %(name)s.

en: Share this question on %(site)s
cs_CZ: Sdílet tuto otázku na %(site)s

en: Short name for the license
cs_CZ: Zkrácený název licence

en: Short name for your Q&A forum
cs_CZ: Zkrácený název pro vaše Q&A fórum

en: Show all UI functions to all users
cs_CZ: Zobrazit všechny UI funkce všem uživatelům.

en: Show alternative login provider buttons on the password "Sign Up" page
cs_CZ: Zobrazit tlačítka alternativního poskytovatele přihlášení na stránce s heslem "Přihlásit se"

en: Show avatar block in sidebar
cs_CZ: Zobrazit rámeček ikonky v postranním panelu

en: Show country
cs_CZ: Zobrazit zemi

en: Show license clause in the site footer
cs_CZ: Zobrazit licenční ujednání v patičce stránek

en: Show logo
cs_CZ: Zobrazit logo

en: Show meta information in sidebar
cs_CZ: Zobrazit meta informace v postranním panelu

en: Show related questions in sidebar
cs_CZ: Zobrazit související otázky v postranním panelu

en: Show tag list in sidebar
cs_CZ: Zobrazit seznam štítků v postranním panelu

en: Show tag list/cloud in sidebar
cs_CZ: Zobrazit seznam/oblak štítků v postranním panelu

en: Show tag selector in sidebar
cs_CZ: Zobrazit volič štítků na postranním panelu

en: Sign in
cs_CZ: Přihlásit se

en: Sign in with Yahoo
cs_CZ: Přihlásit se přes Yahoo

en: Sign in with your %(provider)s account
cs_CZ: Přihlásit se s %(provider)s účtem

en: Signin with %(provider)s user name and password
cs_CZ: Přihlásit se s %(provider)s jménem a heslem

en: Signup
cs_CZ: Přihlásit se

en: Sincerely,
    Q&A Forum Administrator
cs_CZ: S pozdravem
    Q&A Fórum administrátor

en: Site
cs_CZ: Web

en: Site Adminstrator
cs_CZ: Administrátor webu

en: Site description for the search engines
cs_CZ: Popis webu pro vyhledávací systémy

en: Site favicon
cs_CZ: Favikonka stránek

en: Site footer mode
cs_CZ: Mód zápatí webu

en: Site title for the Q&A forum
cs_CZ: Nadpis webu pro Q&A fórum

en: Sites
cs_CZ: Stránky

en: Skin media revision number
cs_CZ: Číslo úpravy nosiče skinu.

en: So questions and answers can be edited like wiki pages by experienced users of this site and this improves the overall quality of the knowledge base content.
cs_CZ: Takže otázky a odpovědi mohou být upravovány jako wiki stránky zkušenějšími uživateli webu, což zlěpšuje celkovou kvalitu obsahu znalostní báze.

en: Sorry you ran out of votes for today
cs_CZ: Promiňte, vyčerpal jste hlasy pro dnešní den

en: Sorry your account appears to be blocked
cs_CZ: Promiňte, váš účet je zřejmě zablokován

en: Sorry your account appears to be suspended
cs_CZ: Promiňte, váš účet je zřejmě pozastaven

en: Sorry, anonymous users cannot edit comments
cs_CZ: Promiňte, anonymní uživatelé nemohou upravovat komentáře

en: Sorry, anonymous users cannot upload files
cs_CZ: Promiňte, anonymní uživatelé nemohou nahrávat soubory

en: Sorry, anonymous users cannot vote
cs_CZ: Promiňte, anonymní uživatelé nemohou hlasovat

en: Sorry, apparently rules have just changed - it is no longer possible to ask anonymously. Please either check the "reveal identity" box or reload this page and try editing the question again.
cs_CZ: Promiňte, zřejmě se právě změnila pravidla - již není možné pokládat otázky anonymně.  Prosím zaškrtněte "odhalit identitu" nebo znovu načtěte tuto stránku a zkuste znovu upravit otázku

en: Sorry, blocked users cannot upload files
cs_CZ: Promiňte, zablokovaní uživatelé nemohou nahrávat soubory

en: Sorry, but anonymous users cannot accept answers
cs_CZ: Promiňte, ale anonymní uživatelé nemohou odsouhlasovat odpovědi

en: Sorry, but anonymous users cannot access the inbox
cs_CZ: Promiňte, ale anonymní uživatelé nemají přístup k poštovní schránce

en: Sorry, but anonymous visitors cannot access this function
cs_CZ: Promiňte, ale anonymní návštěvníci nemají přístup k této funkci

en: Sorry, but only post owners or moderators can edit comments
cs_CZ: Promiňte, ale pouze vlastníci příspěvků nebo moderátoři mohou upravovat komentáře

en: Sorry, cannot delete your question since it has an upvoted answer posted by someone else | Sorry, cannot delete your question since it has some upvoted answers posted by other users
cs_CZ[0]: Promiňte, nelze smazat vaši otázku, protože obsahuje kladně ohodnocenou odpověď zaslanou někým jiným
cs_CZ[1]: Promiňte, nelze smazat vaše otázky, protože obsahují kladně ohodnocenéu odpovědi zaslané někým jiným
cs_CZ[2]: Promiňte, nelze smazat vaše otázky, protože obsahují kladně ohodnocenéu odpovědi zaslané někým jiným

en: Sorry, comments (except the last one) are editable only within %(minutes)s minute from posting | Sorry, comments (except the last one) are editable only within %(minutes)s minutes from posting
cs_CZ[0]: Promiňte, komentáře (kromě toho posledního) lze upravit až za %(minutes)s minutu od odeslání
cs_CZ[1]: Promiňte, komentáře (kromě toho posledního) lze upravit až za %(minutes)s minut od odeslání
cs_CZ[2]: Promiňte, komentáře (kromě toho posledního) lze upravit až za %(minutes)s minut od odeslání

en: Sorry, could not find the page you requested.
cs_CZ: Promiňte, nelze nalézt požadovanou stránku.

en: Sorry, only administrators, moderators or post owners with reputation > %(min_rep)s can reopen questions.
cs_CZ: Promiňte, pouze administrátoři, moderátoři a vlastníci příspěvků s reputací minimálně %(min_rep)s mohou znovuotevřít otázky.

en: Sorry, only moderators or original author of the question  - %(username)s - can accept or unaccept the best answer
cs_CZ: Promiňte, pouze moderátoři nebo původní autoři otázky - %(username)s -   mohou odsouhlasit nebo zamítnout nejlepší odpověď

en: Sorry, only moderators, site administrators and post owners can edit deleted posts
cs_CZ: Promiňte, pouze moderátoři, administrátoři webu a vlastníci příspěvků mohou upravovat příspěvky

en: Sorry, only owner of the anonymous question can reveal his or her identity, please uncheck the box
cs_CZ: Promiňte, pouze vlastník anonymní otázky může odhalit svou vlastní identitu, prosím odškrtněte toto políčko

en: Sorry, only question owners, site administrators and moderators can retag deleted questions
cs_CZ: Promiňte, pouze vlastníci otázek, administrátoři webu a moderátoři mohou přeštítkovat smazané otázky

en: Sorry, since your account is blocked you cannot close questions
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůžete uzavřít vlastní otázky

en: Sorry, since your account is blocked you cannot delete comment
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůžete mazat komentáře

en: Sorry, since your account is blocked you cannot delete posts
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůžete mazat příspěvky

en: Sorry, since your account is blocked you cannot edit posts
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůžete upravovat příspěvky

en: Sorry, since your account is blocked you cannot flag posts as offensive
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůlžete označit příspěvek za útočný

en: Sorry, since your account is blocked you cannot remove flags
cs_CZ: Promiňte, protože je váš účet zablokován, nemůžete odstranit značky

en: Sorry, since your account is blocked you cannot retag questions
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je zablokován, nemůžete přeštítkovat otázky

en: Sorry, since your account is suspended you can comment only your own posts
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, můžete komentovat pouze své vlastní příspěvky

en: Sorry, since your account is suspended you can delete only your own comments
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, můžete mazat pouze vlastní komentáře

en: Sorry, since your account is suspended you can delete only your own posts
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, můžete smazat pouze své vlastní příspěvky

en: Sorry, since your account is suspended you can edit only your own posts
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, můžete upravovat pouze své vlastní příspěvky

en: Sorry, since your account is suspended you can retag only your own questions
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, můžete přeštítkovat pouze vlastní otázky

en: Sorry, since your account is suspended you cannot close questions
cs_CZ: Promiňte, protože váš účet je pozastaven, nemůžete uzavřít vlastní otázky

en: Sorry, something is not right here...
cs_CZ: Promiňte, něco je v nepořádku...

en: Sorry, suspended users cannot upload files
cs_CZ: Promiňte, pozastavení uživatelé nemohou nahrávat soubory

en: Sorry, the answer you are looking for is no longer available, because the parent question has been removed
cs_CZ: Promiňte, odpověď, kterou hledáte již není dostupná, protože nadřazená otázka byla odstraněna

en: Sorry, the comment you are looking for has been deleted and is no longer accessible
cs_CZ: Promiňte, hledaný komentář byl smazán a již není přístupný

en: Sorry, the comment you are looking for is no longer accessible, because the parent answer has been removed
cs_CZ: Promiňte, hledaný komentář již není přístupný, protože nadřazená odpověď byla odstraněna

en: Sorry, the comment you are looking for is no longer accessible, because the parent question has been removed
cs_CZ: Promiňte, hledaný komentář již není přístupný, protože nadřazená otázka byla odstraněna

en: Sorry, this account recovery key has expired or is invalid
cs_CZ: Promiňte, tento klíč k obnově účtu vypršel nebo je nesprávný

en: Sorry, this answer has been removed and is no longer accessible
cs_CZ: Promiňte, tato odpověď byla odstraněna a již není přístupná

en: Sorry, this question has been deleted and is no longer accessible
cs_CZ: Promiňte, tato otázka byla smazána a již není přístupná

en: Sorry, to close other people' posts, a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, k zavření příspěvků ostatních je vyžadována nejméně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to close own question a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, k zavření vlastní otázky je vyžadována nejméně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to comment any post a minimum reputation of %(min_rep)s points is required. You can still comment your own posts and answers to your questions
cs_CZ: Promiňte, pro komentování kteréhokoliv příspěvku je třeba minimálně %(min_rep)s bodů. Můžete ovšem komentovat své vlastní příspěvky a odpovědi k vašim otázkám

en: Sorry, to delete comments reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, pro mazání komentářů je vyžadována %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to edit other people's posts, a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, k úpravě příspěvků ostatních je vyžadována nejméně %(min_rep)s reputace.

en: Sorry, to edit wiki posts, a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, k editaci wiki příspěvků je vyžadována minimálně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to flag posts a minimum reputation of %(min_rep)d is required | Sorry, to flag posts a minimum reputation of %(min_rep)d is required
cs_CZ[0]: Promiňte, pro označení příspěvků je vyžadována nejméně %(min_rep)d reputace
cs_CZ[1]: Promiňte, pro označení příspěvků je vyžadována nejméně %(min_rep)d reputace
cs_CZ[2]: Promiňte, pro označení příspěvků je vyžadována nejméně %(min_rep)d reputace

en: Sorry, to flag posts as offensive a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, pro označení příspěvku jako útočného je vyžadována nejméně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to reopen own question a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, pro znovuotevření vlastní otázky je vyžadována minimálně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, to retag questions a minimum reputation of %(min_rep)s is required
cs_CZ: Promiňte, pro přeštítkování otázek je vyžadována minimálně %(min_rep)s reputace

en: Sorry, we don't have this email address in the database
cs_CZ: Promiňte, nemáme tuto email adresu v databázi

en: Sorry, you appear to be logged out and cannot delete comments. Please <a href="%(sign_in_url)s">sign in</a>.
cs_CZ: Promiňte, zdá se, že jste odhlášen a nemůžete mazat komentáře. Prosím <a href="%(sign_in_url)s">přihlašte se</a>.

en: Sorry, you appear to be logged out and cannot post comments. Please <a href="%(sign_in_url)s">sign in</a>.
cs_CZ: Promiňte, zdá se, že jste odhlášen a nemůžete odesílat komentáře. Prosím <a href="%(sign_in_url)s">přihlašte se</a>.

en: Sorry, you cannot accept or unaccept best answers because your account is blocked
cs_CZ: Promiňte, nemůžete odsouhlasit či zamítnout nejlepší odpovědi, protože váš účet je zablokován.

en: Sorry, you cannot accept or unaccept best answers because your account is suspended
cs_CZ: Promiňte, nemůžete odsouhlasit či zamítnout nejlepší odpovědi, protože váš účet je pozastaven.

en: Sorry, you cannot vote for your own posts
cs_CZ: Promiňte, nemůžete hlasovat pro vlastní příspěvek

en: Sorry, you have exhausted the maximum number of %(max_flags_per_day)s offensive flags per day.
cs_CZ: Promiňte, vyčerpal jste maximální počet %(max_flags_per_day)s označení pro útočné na den.

en: Sorry, you will be able to accept this answer only after %(will_be_able_at)s
cs_CZ: Promiňte,žete odsouhlasit tuto odpověď až po %(will_be_able_at)s

en: Sorry, your account appears to be blocked and you cannot make new posts until this issue is resolved. Please contact the forum administrator to reach a resolution.
cs_CZ: Promiňte, váš účet je zřejmě zablokován a nemůžete odesílat nové příspěvky, dokud se tato situace nevyřeší. Kontaktujte prosím správce fóra pro vyřešení této situace.

en: Sorry, your account appears to be suspended and you cannot make new posts until this issue is resolved. You can, however edit your existing posts. Please contact the forum administrator to reach a resolution.
cs_CZ: Promiňte, váš účet je zřejmě pozastaven a nemůžete odesílat nové příspěvky, dokud se tato situace nevyřeší. Můžete nicméně editovat své vlastní dosavadní příspěvky. Prosím kontaktujte správce fóra pro vyřešení této situace.

en: Sorry, your account appears to be suspended and you cannot remove flags. Please contact the forum administrator to reach a resolution.
cs_CZ: Promiňte, váš účet je zřejmě pozastavený a nemůžete odebrat značky. Kontaktujte prosím administrátora fóra pro vyřešení situace.

en: Sort by &raquo;
cs_CZ: Seřadit dle &raquo;

en: Sort by »
cs_CZ: Řadit dle »

en: Spam was detected on your post, sorry for if this is a mistake
cs_CZ: Ve vašem příspěvku byl zachycen spam, omlouváme se, došlo-li k omylu

en: Static Content, URLS & UI
cs_CZ: Statický obsah, URL adresy & uživ. rozhraní

en: Stats
cs_CZ: Statistiky

en: Stellar Question
cs_CZ: Hvězdná otázka

en: Stellar Question: minimum stars
cs_CZ: Hvězdná otázka: minimum hvězdiček

en: Still have questions?
cs_CZ: Ještě nějaké otázky?

en: Still have trouble signing in?
cs_CZ: Přetrvávají potíže s přihlášením?

en: Stop Email
cs_CZ: Zastavit email zprávy

en: Subject line
cs_CZ: Řádka pro předmět

en: Subject line is expected in the format: [tag1, tag2, tag3,...] question title
cs_CZ: Řádka pro předmět je požadována ve formátu: [štítek1, štítek2, štítek3,...] nadpis otázky

en: Subscribe
cs_CZ: Zapsat se

en: Subscribe for tags
cs_CZ: Zapsat se pro štítky

en: Subtract
cs_CZ: Odebrat

en: Successfully deleted the requested avatars.
cs_CZ: Požadované avatary byly úšpěšně smazány.

en: Successfully updated your avatar.
cs_CZ: Váš avatar byl úspěšně nahrazen

en: Successfully uploaded a new avatar.
cs_CZ: Nový avatar byl úspěšně nahrán.

en: Supporter
cs_CZ: Podporovatel

en: Suspended User
cs_CZ: Vyloučený uživatel

en: Suspended users can only edit or delete their own posts.
cs_CZ: Pozastavení uživatelé mohou pouze upravovat nebo smazat své vlastní příspěvky.

en: Tag subscription was canceled (<a href="%(url)s">undo</a>).
cs_CZ: Sledování štítku bylo zrušeno  (<a href="%(url)s">zpět</a>).

en: Tagged
cs_CZ: Se štítkem

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags are short keywords, with no spaces within. Up to %(max_tags)d tag can be used. | Tags are short keywords, with no spaces within. Up to %(max_tags)d tags can be used.
cs_CZ[0]: Štítky jsou krátká slova bez mezer. Může být použito nanejvýš %(max_tags)d štítků.
cs_CZ[1]: Štítky jsou krátká slova bez mezer. Může být použito nanejvýš %(max_tags)d štítků.
cs_CZ[2]: Štítky jsou krátká slova bez mezer. Může být použito nanejvýš %(max_tags)d štítků.

en: Tags help to keep the content better organized and searchable
cs_CZ: Štítky pomáhají lépe udržovat tříděný a nalezitelný obsah

en: Taxonomist
cs_CZ: Kategorizátor

en: Taxonomist: minimum tag use count
cs_CZ: Pořadatel: minimum použitých štítků

en: Teacher
cs_CZ: Učitel

en: Teacher: minimum upvotes for the answer
cs_CZ: Učitel: minimální počet hlasů navíc za odpověď

en: Technorati user name
cs_CZ: Technorati uživatelské jméno

en: Text of the Q&A forum About page (html format)
cs_CZ: Text stránky o Q&A fóru (html formát)

en: Text of the Q&A forum FAQ page (html format)
cs_CZ: Text stránky "Nejčastější dotazy" na Q&A fóru (html formát)

en: Text of the Q&A forum Privacy Policy (html format)
cs_CZ: Text stránky Prohlášení o soukromí na Q&A fóru (html formát)

en: Text shown in the greeting message shown to the anonymous user
cs_CZ: Text uvítací zprávy zobrazený anonymnímu uživateli

en: Thank you for registering at our Q&A forum!
cs_CZ: Děkujeme za registraci do našeho fóra!

en: Thank you for using %(app_name)s, here is how it works.
cs_CZ: Děkujeme, že využíváte %(app_name)s, zde najdete, jak to funguje.

en: Thanks for the feedback!
cs_CZ: Děkujeme za zpětnou vazbu!

en: The login password combination was not correct
cs_CZ: Kombinace hesla pro přihlášení byla nesprávná

en: The question has been closed for the following reason <b>"%(close_reason)s"</b> <i>by
cs_CZ: Otázka byla uzavřena z následujícího důvodu <b>"%(close_reason)s"</b> <i>uživatelem

en: The short answer is: <strong>you</strong>.
cs_CZ: Stručná odpověď zní: <strong>vy</strong>.

en: The title is too long, maximum allowed size is %d bytes
cs_CZ: Nadpis je moc dlouhý, maximální povolená velikost je %d bytů

en: The title is too long, maximum allowed size is %d characters
cs_CZ: Nadpis je moc dlouhý, maximální povolená délka je %d znaků

en: There are no unanswered questions here
cs_CZ: Nejsou zde žádné nezodpovězené otázky

en: This key helps google index your site please obtain is at <a href="%(url)s?hl=%(lang)s">google webmasters tools site</a>
cs_CZ: Tento klíč usnadňuje googlu indexovat vaše stránky, který získate na <a href="%(url)s?hl=%(lang)s"> google nástrojů pro webmastery

en: This might have happened for the following reasons:
cs_CZ: Toto se pravděpodobně mohlo stát z následujících důvodů:

en: This option allows you to set the default avatar type for email addresses without associated gravatar images.  For more information, please visit <a href="http://en.gravatar.com/site/implement/images/">this page</a>.
cs_CZ: Tato volba vám povoluje nastavit výchozí typ ikonek pro emailové adresy bez přidružených gravatar obrázků. Pro více informací prosím navštivte  <a href="http://en.gravatar.com/site/implement/images/">tuto stránku</a>.

en: This post has been deleted and can be seen only by post owners, site administrators and moderators
cs_CZ: Tento příspěvek byl smazán a může být zobrazen pouze vlastníkům příspěvků, administrátorům webu a moderátorům

en: This post is a wiki.
            Anyone with karma &gt;%(wiki_min_rep)s is welcome to improve it.
cs_CZ: Tento příspěvek je wiki.
    Každý s vlivností &gt;%(wiki_min_rep)s je vítán, aby jej vylepšil.

en: This setting applies to tags written in the subject line of questions asked by email
cs_CZ: Toto nastavení se týká štítků zapsaných v řádku pro předmět u otázek položených emailem

en: This setting takes default from the django settingEMAIL_SUBJECT_PREFIX. A value entered here will overridethe default.
cs_CZ: Toto nastavení přebírá výchozí nastavení DjangaEMAIL_SUBJECT_PREFIX. Zde zadaná hodnota přepíše výchozí nastavení.

en: This setting will help import data from other forums such as zendesk, when automatic data import fails to detect the original question correctly.
cs_CZ: Toto nastavení usnadní import dat z jiných systémů jako zendesk v případě, že automatický import dat nerozpozná původní otázku korektně.

en: This site is for asking and answering questions, not for open-ended discussions.
cs_CZ: Tyto stránky jsou určeny pro pokládání a zodpovídání dotazů, nikoliv pro bezbřehé diskuze.

en: This website is moderated by the users.
cs_CZ: Tento web je moderován uživateli.

en: Threshold for warning about remaining daily votes
cs_CZ: Limit pro upozornění o zbývajících hlasech na den

en: Tips
cs_CZ: Tipy

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: To change the avatar image, select new file, then submit this whole form.
cs_CZ: Pro změnu avatar obrázku vyberte nový soubor a poté odešlete celý tento formulář.

en: To change the logo, select new file, then submit this whole form.
cs_CZ: Pro změnu loga vyberte nový soubor a poté odešlete celý tento formulář

en: To change your password - please enter the new one twice, then submit
cs_CZ: Pro změnu vlastního hesla - zadejte prosím dvakrát nové heslo a pak odešlete

en: To enable this feature make sure lamson is running
cs_CZ: Pro povolení této funkce, ujistěte se, že běží lamson

en: To enable this setting, check the previous one
cs_CZ: Pro umožnění tohoto nastavení, zatrhněte předcházející

en: To enable, go to Settings->Writing->Remote Publishing and check the box for XML-RPC
cs_CZ: Pro zapnutí pokračujte na Nastavení-->Zápis-->Vzdálená publikace a zaškrtněte políčko pro XML-RPC

en: To get an Akismet key please visit <a href="%(url)s">Akismet site</a>
cs_CZ: Pro získání Akismet klíče, prosím, navštivte <a href="%(url)s">Akismet site</a>

en: To make use of the Forum, please follow the link below:
cs_CZ: Pro použití fóra, prosím následujte odkaz níže:

en: To register, do I need to create new password?
cs_CZ: Musím si vytvářet nové heslo pro registraci?

en: Toggle the real time Markdown editor preview
cs_CZ: Přepnout Markdown náhled editoru v reálném čase

en: Twitter consumer key
cs_CZ: Twitter uživatelský klíč

en: Twitter consumer secret
cs_CZ: Twitter uživatelské utajení

en: Type or paste plain javascript that you would like to run on your site. Link to the script will be inserted at the bottom of the HTML output and will be served at the url "&lt;forum url&gt;/custom.js". Please, bear in mind that your javascript code may break other functionalities of the site and that the behavior may not be consistent across different browsers (<strong>to enable your custom code</strong>, check "Add custom javascript" option above).
cs_CZ: Zadejte nebo vložte prostý javascript, který chcete spustit na vašem webu. Odkaz na tento skript bude vložen dospodu HTML výstupu a bude předán na url "&lt;forum url&gt;/custom.js". Prosím mějte na paměti, že javascript kód může poškodit ostatní funkcionality webu a že chování nemusí být totožné napříč různými prohlížeči. (<strong>pro zapnutí vlastního kódu </strong> zaškrtněte "Přidat vlastní javascript" možnost výše).

en: UNANSWERED
cs_CZ: NEZODPOVĚZENÉ

en: URL of the official page with all the license legal clauses
cs_CZ: URL oficiální stránky s právními ujednáními licence

en: URLS, keywords & greetings
cs_CZ: URL adresy, klíčová slova & uvítání

en: URLs for autolinking
cs_CZ: URL pro autoodkazování

en: Uncheck this if you want to hide the avatar block from the sidebar
cs_CZ: Odškrtněte, chcete-li skrýt zobrazení rámečku ikonky v postranním panelu

en: Uncheck this if you want to hide the list of related questions.
cs_CZ: Nezaškrtávejte pokud chcete skrýt v seznamu souvisejících otázek.

en: Uncheck this if you want to hide the meta information about the question (post date, views, last updated).
cs_CZ: Nezaškrtávejete pokud chcete skrýt meta informace o otázkách (datum, shlednutí, naposledy změněno).

en: Uncheck this if you want to hide the options for choosing interesting and ignored tags
cs_CZ: Nezaškrtávejte pokud chcete skrýt volbu pro výběr zajímavých a ignorovaných štítků

en: Uncheck this if you want to hide the tag cloud or tag list from the sidebar
cs_CZ: Nezaškrtávejte pokud chcete skrýt seznam nebo oblak štítků v postranním panelu

en: Uncheck this if you want to hide the tag list from the sidebar
cs_CZ: Nezaškrtávejte pokud chcete skrýt seznam štítků v postranním panelu

en: Uncollapse all
cs_CZ: Sbalit vše

en: Unfollow
cs_CZ: Nesledovat

en: Unfortunately, there was some problem when connecting to %(provider)s, please try again or use another provider
cs_CZ: Bohužel vznikl nějaký problém při spojení s %(provider)s, zkuste prosím znovu nebo zvolte jiného poskytovatele

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload New Image
cs_CZ: Nahrát nový obrázek

en: Upload files
cs_CZ: Připojit soubory

en: Upload your icon
cs_CZ: Nahrajte svou ikonku

en: Upload your stackexchange dump .zip file, then wait until
            the data import completes. This process may take several minutes.
            Please note that feedback will be printed in plain text.
cs_CZ: Nahrajte svůj stackexchange dump .zip soubor, pak vyčkejte dokud
    import dat neskončí. Tento proces může trvat několik minut.
    Prosím mějte na paměti, že odezva bude zobrazena jako prostý text.

en: Uploaded Avatar
cs_CZ: Nahraná ikonka

en: Upvote
cs_CZ: Hlasovat kladně

en: Use HTML to format the message
cs_CZ: Použijte HTML formát pro zprávu

en: Use LDAP authentication for the password login
cs_CZ: Použít LDAP autentizaci pro přihlášení heslem

en: Use automatic avatars from gravatar.com
cs_CZ: Použít automatické avatary z gravatar.com

en: Use license logo
cs_CZ: Použít logo licence

en: Use this area to enter content at the BOTTOM of the sidebarin HTML format.   When using this option (as well as the sidebar header), please use the HTML validation service to make sure that your input is valid and works well in all browsers.
cs_CZ: Využijte toto pole k zadání obsahu DOLE v postranním panelu v HTML formátu. Při použití této volby (stejně jako záhlaví panelu) prosím použijte HTML validátor k ujištění, že váš vstup je korektní a funguje správně ve všech prohlížečích.

en: Use this area to enter content at the LEFT sidebarin HTML format.  When using this option, please use the HTML validation service to make sure that your input is valid and works well in all browsers.
cs_CZ: Použijte toto pole pro zadání obsahu LEVÉHO panelu v HTML formátu. Při využití této volby, prosím použijte HTML validátor k ujištění, že váš vstup je validní a funguje ve všech prohlížečích.

en: Use this area to enter content at the TOP of the sidebarin HTML format.   When using this option (as well as the sidebar footer), please use the HTML validation service to make sure that your input is valid and works well in all browsers.
cs_CZ: Zvolte toto pole pro vložení obsahu NAHOŘE postranního menu v html formátu. Při použití této volby (stejně jako zápatí postranního menu), prosím použijte html validační službu pro ujištění, že váš vstup je bezchybný ve všech prohlížečích.

en: Use this setting to control gravatar for email-less user
cs_CZ: Použijte toto nastavení pro ovládání gravataru pro uživatele bez mail adresy.

en: Use wildcard tags
cs_CZ: Použít všeobecné štítky

en: User login
cs_CZ: Přihlášení uživatele

en: User profile
cs_CZ: Uživatelský profil

en: User profile sidebar
cs_CZ: Postranní panel uživatelského profilu

en: User registration
cs_CZ: Registrace uživatelů

en: User reputation changed
cs_CZ: Uživatelova reputace změněna

en: User settings
cs_CZ: Uživatelské nastavení

en: User status changed
cs_CZ: Uživatelský status změněn

en: User's current reputation is %(reputation)s points
cs_CZ: Uživatelova současná reputace je %(reputation)s bodů

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské jméno:

en: Users
cs_CZ: Lidé

en: Users do not accrue reputation for anonymous questions and their identity is not revealed until they change their mind
cs_CZ: Uživatelé nepřiřazují reputaci anonymním otázkám a jejich identita není zobrazena, pokud to sami nezmění

en: Validate email
cs_CZ: Ověřit email

en: Validation email not sent
cs_CZ: Potvrzovací email nebyl odeslán

en: Verisign user name
cs_CZ: Verisign uživatelské jméno

en: Very active in one tag
cs_CZ: Velmi aktivní v jednom štítku

en: Vidoop user name
cs_CZ: Vidoop uživatelské jméno

en: View offensive flags
cs_CZ: Prohlížet urážlivé značky

en: Visited site every day for %(num)s days in a row
cs_CZ: Navštívil web každý den za %(num)s dní v řadě

en: Vote and flag limits
cs_CZ: Hlasovací a "vlaječkové" limity

en: Voted %(num)s times
cs_CZ: Hlasováno %(num)s krát

en: Voting in %(app_name)s helps to select best answers and thank most helpful users.
cs_CZ: Hlasování v %(app_name)s napomáhá k výběru nejlepších odpovědí a poděkování nejužitečnějším uživatelům.

en: Watched User
cs_CZ: Sledovaný uživatel

en: We encourage everyone to use “question” space for asking and “answer” for answering.
cs_CZ: Doporučujeme každému použít prostor "otázky" pro pokládání a "odpovědi" pro zodpovězení.

en: We look forward to hearing your feedback! Please, give it next time :)
cs_CZ: Těšíme se na vaši odezvu! Prosím, napište nám příště. :)

en: Website
cs_CZ: Webové stránky

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Welcome %(username)s,
cs_CZ: Vítejte %(username)s,

en: Welcome! Please set email address (important!) in your profile and adjust screen name, if necessary.
cs_CZ: Vítejte! Prosím, nastavte emailovou adresu (důležité!) ve svém profilu a upravte zobrazené jméno, pokud je třeba

en: Welcome,
cs_CZ: Vítejte,

en: What kinds of questions can I ask here?
cs_CZ: Jaké otázky zde mohu položit?

en: What kinds of questions should be avoided?
cs_CZ: Jakým typům otázek je lepší se vyhnout?

en: What should "unanswered question" mean?
cs_CZ: Co by mělo znamenat "nezodpovězená otázka"?

en: What should I avoid in my answers?
cs_CZ: Čeho bych se měl vyvarovovat ve svých odpovědích?

en: When a question or answer is upvoted, the user who posted them will gain some points, which are called \"karma points\". These points serve as a rough measure of the community trust to him/her. Various moderation tasks are gradually assigned to the users based on those points.
cs_CZ: Když na otázku nebo odpověď jje hlasováno kladně, jejich autor získá určitý počet bodů, které se nazývají \"vlivnostní body\". Tyto body slouží jako jeho /její hrubé měřítko důvěryhodnosti v rámci komunity. Řada moderátorských úloh je postupně přiřazována uživatelům na základě těchto bodů.

en: When a search engine crawler will see a rel=nofollow attribute on a link - the link will not count towards the rank of the users personal site.
cs_CZ: Když vyhledávač při procházení narazína rel=nofollow atribut v odkazu - tento odkaz se nebude započítávat mezi osobní stránky uživatelů.

en: When:
cs_CZ: Kdy:

en: Who moderates this community?
cs_CZ: Kdo moderuje tuto komunitu?

en: Why other people can edit my questions/answers?
cs_CZ: Proč ostatní lidé mohou upravovat mé otázky/odpovědi?

en: Why use and modify tags?
cs_CZ: Proč používat a měnit štítky?

en: Wildcard tags can be used to follow or ignore many tags at once, a valid wildcard tag has a single wildcard at the very end
cs_CZ: Všeobecné štítky mohou být použity ke sledování nebo vypnutí sledování naráz, validní všeobecný štítek má jediný všeobecný štítek zcela na konci

en: Will be set automatically but you can modify it if necessary.
cs_CZ: Bude nastaveno automaticky, ale můžete upravit v případě potřeby.

en: Will be set automatically, it is not necesary to modify manually.
cs_CZ: Bude nastaveno automaticky, není nutné upravovat ručně.

en: WordPress blog name
cs_CZ: WordPress blogovací uživ. jméno

en: You can expand your search by
cs_CZ: Můžete rozšířit své hledání tím, že

en: You don't have a method to log in right now, please add one or more by clicking any of the icons below.
cs_CZ: Nyní nemáte žádný způsob přihlášení, prosím přidejte jeden či více klepnutím na kteroukoliv ikonku níže.

en: You don't have permission to edit values.
cs_CZ: Nemáte oprávnění upravovat hodnoty.

en: You have %(votes_left)s votes left for today
cs_CZ: Zbývá vám %(votes_left)s hlasů pro dnešek

en: You have asked this question anonymously, if you decide to reveal your identity, please check this box.
cs_CZ: Položil jste tuto otázku anonymně, pokud se rozhodnete odhalit svou identitu, zaškrtněte toto políčko

en: You have flagged this question before and cannot do it more than once
cs_CZ: Již jste označil tuto otázku dříve a to nelze více než jednou

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
cs_CZ: Nemáte žádné ikonky ke smazání. Prosím <a href="%(avatar_change_url)s">nahrajte ji nyní</a> now.

en: You have successfully logged out
cs_CZ: Právě jste se úspěšně odhlásil/a.

en: You haven't uploaded an avatar yet. Please upload one now.
cs_CZ: Ještě jste nenahrál ikonku. Prosím nahrajte nyní.

en: Your %(provider)s login works fine
cs_CZ: Vaše %(provider)s přihlášení funguje správně

en: Your account details are:
cs_CZ: Údaje vašeho účtu jsou následující:

en: Your answer
cs_CZ: Vaše odpověď

en: Your current avatar:
cs_CZ: Vaše současná ikona:

en: Your current reputation is %(reputation)s points
cs_CZ: Vaše současná reputace je %(reputation)s bodů

en: Your email <i>(never shared)</i>
cs_CZ: Váš email <i>(nikdy nesdílený)</i>

en: Your karma change log.
cs_CZ: Záznam změn vaší vlivnosti.

en: Your message:
cs_CZ: Vaše zpráva:

en: Your name (optional):
cs_CZ: Vaše jméno (nepovinné):

en: Your network is empty. Would you like to follow someone? - Just visit their profiles and click "follow"
cs_CZ: Vaše síť je prázdná. Chcete někoho následovat? - Pouze navštivte jejich profil a klepněte na "následovat"

en: Your new password saved
cs_CZ: Vaše nové heslo bylo uloženo

en: Your question 
            %(title)s %(summary)s will be posted once you log in
cs_CZ: <span class="strong big">Vaše otázky</span> <i>"<strong>%(title)s</strong> %(summary)s..."</i> <span class="strong big">byla uložena a bude odeslána ihned po vašem přihlášení.</span>

en: Your subscription is saved, but email address %(email)s needs to be validated, please see <a href="%(details_url)s">more details here</a>
cs_CZ: Váš požadavek byl uložen, ale emailová adresa %(email)s musí být prověřena. Prosím přečtěte si více <a href="%(details_url)s">zde</a>

en: Your tag subscription was saved, thanks!
cs_CZ: Vaše přidělení štítku bylo uloženo, děkujeme!

en: Your user name (<i>required</i>)
cs_CZ: Vaše uživatelské jméno (<i>povinné</i>)

en: [closed]
cs_CZ: [uzavřeno]

en: [deleted]
cs_CZ: [smazáno]

en: about
cs_CZ: o webu

en: about/
cs_CZ: o/

en: accepted answer
cs_CZ: odsouhlasená odpověď

en: account/
cs_CZ: účet/

en: active
cs_CZ: Aktivní

en: activity
cs_CZ: activita

en: add
cs_CZ: přidat

en: add avatar
cs_CZ: přidat ikonku

en: add comments
cs_CZ: Přidat komentář

en: add tags and a query to focus your search
cs_CZ: přidat štítky a dotaz pro zpřesnění vašeho hledání

en: administrator
cs_CZ: administrátor

en: age
cs_CZ: věk

en: all
cs_CZ: Vše

en: allowed file types are '%(file_types)s'
cs_CZ: povolené typy souborů jsou '%(file_types)s'

en: anonymous user
cs_CZ: anonymní uživatel

en: answer | answers
cs_CZ[0]: odpověď
cs_CZ[1]: odpovědi
cs_CZ[2]: odpovědi

en: answer/
cs_CZ: odpovědět/

en: answered
cs_CZ: zodpovězené

en: answered a question
cs_CZ: Zodpovězená otázka

en: answered question
cs_CZ: zodpovězená otázka

en: answers/
cs_CZ: odpovědi/

en: approved
cs_CZ: schváleno

en: ask a question interesting to this community
cs_CZ: položte otázku zajímavou pro tuto komunitu

en: ask anonymously
cs_CZ: zeptejte se anonymně

en: ask/
cs_CZ: zeptat se/

en: asked
cs_CZ: položené

en: asked a question
cs_CZ: Položená otázka

en: back
cs_CZ: zpět

en: back to home page
cs_CZ: zpět domů

en: back to previous page
cs_CZ: zpět na předchozí stránku

en: badges
cs_CZ: odznáčky

en: badges/
cs_CZ: odznáčky/

en: badges:
cs_CZ: odznáčky:

en: basic HTML tags are also supported
cs_CZ: základní HTML tagy jsou také podporovány

en: be clear and concise
cs_CZ: buďte struční a jasní

en: blocked
cs_CZ: zablokováno

en: bronze
cs_CZ: bronzový

en: bronze badge: often given as a special honor
cs_CZ: bronzový odznak: často udělený za zvláštní přínos

en: by activity
cs_CZ: dle aktivity

en: by answers
cs_CZ: dle odpovědí

en: by date
cs_CZ: dle data

en: by name
cs_CZ: dle jména

en: by popularity
cs_CZ: dle popularity

en: by relevance
cs_CZ: dle relevance

en: by username
cs_CZ: dle jména

en: by votes
cs_CZ: dle hlasů

en: canceled vote
cs_CZ: Zrušený hlas

en: cannot be deleted
cs_CZ: nemůže být smazáno

en: cannot remove non-existing flag
cs_CZ: Nelze odebrat neexistující značku

en: change avatar
cs_CZ: Změnit ikonku

en: change picture
cs_CZ: změnit obrázek

en: changes saved
cs_CZ: změny uloženy

en: click to follow this question
cs_CZ: klepněte pro sledování této otázky

en: click to hide/show revision
cs_CZ: klepněte pro skrytí/zobrazení úprav

en: click to see least voted questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejméně hlasované otázky

en: click to see most relevant questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí relevantních otázek

en: click to see most voted questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejvíce hlasované otázky

en: click to see the least answered questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí otázek s nejméně odpovědí

en: click to see the least recently updated questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejdávněji upravených otázek

en: click to see the most answered questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí otázek s nejvíce odpovědí

en: click to see the most recently updated questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejnověji upravených otázek

en: click to see the newest questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejnovějších otázek

en: click to see the oldest questions
cs_CZ: klepněte k prohlédnutí nejstarších otázek

en: click to unfollow this question
cs_CZ: Klepněte pro nesledování této otázky

en: close
cs_CZ: zavřít

en: close date %(closed_at)s
cs_CZ: datum uzavření %(closed_at)s

en: close/
cs_CZ: zavřít/

en: cloud
cs_CZ: Oblak

en: coldest
cs_CZ: Nejzastaralejší

en: commented answer
cs_CZ: Okomentovaná odpověď

en: commented question
cs_CZ: Okomentovaná otázka

en: comments and answers to others questions
cs_CZ: komentáře a odpovědi otázek od ostatních

en: community wiki (karma is not awarded & many others can edit wiki post)
cs_CZ: společná wiki (reputace není udělována & ostatní mohou editovat příspěvky na wiki

en: complete-oauth/
cs_CZ: Dokončit-oauth/

en: complete/
cs_CZ: Dokončit/

en: completed user profile
cs_CZ: Dokončený profil uživatele

en: content
cs_CZ: obsah

en: current number of votes
cs_CZ: současný počet hlasů

en: current page
cs_CZ: tato stránka

en: daily
cs_CZ: denně

en: delete
cs_CZ: smazat

en: delete any comment
cs_CZ: upravit jakýkoliv komentář

en: delete avatar
cs_CZ: smazat ikonku

en: delete post
cs_CZ: smazat příspěvek

en: delete this comment
cs_CZ: smazat tento komentář

en: delete, if you like
cs_CZ: smažte, chcete-li

en: deleted answer
cs_CZ: Smazaná odpověď

en: deleted question
cs_CZ: Smazaná otázka

en: dismiss
cs_CZ: odstranit

en: downvote
cs_CZ: Hlasovat záporně

en: downvoted
cs_CZ: Odhlasováno záporně

en: duplicate question
cs_CZ: Kopírovat otázku

en: each tag must be shorter than %(max_chars)d character | each tag must be shorter than %(max_chars)d characters
cs_CZ[0]: každý štítek musí být kratší než than %(max_chars)d znaků
cs_CZ[1]: každý štítek musí být kratší než than %(max_chars)d znaků
cs_CZ[2]: každý štítek musí být kratší než than %(max_chars)d znaků

en: each tag must be shorter that %(max_chars)s character | each tag must be shorter than %(max_chars)s characters
cs_CZ[0]: Každý štítek musí být kratší než %(max_chars)s znak
cs_CZ[1]: Každý štítek musí být kratší než %(max_chars)s znaků
cs_CZ[2]: Každý štítek musí být kratší než %(max_chars)s znaků

en: edit
cs_CZ: editovat

en: edit any answer
cs_CZ: upravit jakoukoliv odpověď

en: edit community wiki questions
cs_CZ: upravit otázky na společných wiki

en: edit profile
cs_CZ: upravit profil

en: edit/
cs_CZ: upravit/

en: edited answer
cs_CZ: Upravená odpověď

en: edited by email
cs_CZ: upraveno přes email

en: edited question
cs_CZ: Upravená otázka

en: email address is required
cs_CZ: je vyžadována email adresa

en: email subscription settings
cs_CZ: nastavení přihlášení přes email

en: email the updates
cs_CZ: odesílat aktualizace mailem

en: email update frequency has been set to daily
cs_CZ: frekvence emailové aktualizace byla nastavena na denní

en: email update sent to user
cs_CZ: Emailové oznámení zaslané uživateli

en: email updates canceled
cs_CZ: emailová aktualizace zrušena

en: enter a brief summary of your revision (e.g. fixed spelling, grammar, improved style, this field is optional)
cs_CZ: zadejte stručné shrnutí vaší opravy (např. opravené hláskování, gramatika, vylepšený styl, toto pole je nepovinné)

en: faq/
cs_CZ: štítek/

en: feedback/
cs_CZ: napište nám/

en: flag offensive
cs_CZ: označit za útočné

en: follow %(alias)s
cs_CZ: sledovat %(alias)s

en: followed questions
cs_CZ: sledované otázky

en: followers and followed users
cs_CZ: sledovatelé a sledovaní uživatelé

en: following %(alias)s
cs_CZ: sledovaní %(alias)s

en: forum responses (%(re_count)s)
cs_CZ: (%(re_count)s) odpovědí ve fóru

en: give an answer interesting to this community
cs_CZ: poskytněte odpověď zajímavou pro tuto komunitu

en: give feedback
cs_CZ: odeslat zpětnou vazbu

en: gold
cs_CZ: zlatý

en: gold badge: the highest honor and is very rare
cs_CZ: zlatý odznak: nejvyšší úroveň, velmi vzácně

en: help
cs_CZ: podpora

en: help/
cs_CZ: nápověda/

en: hide preview
cs_CZ: skrýt náhled

en: hottest
cs_CZ: Nejožehavější

en: i-names are not supported
cs_CZ: i-names nejsou podporovány

en: ident.ca consumer key
cs_CZ: ident.ca uživatelský klíč

en: ident.ca consumer secret
cs_CZ: ident.ca uživatelské utajení

en: identicon
cs_CZ: identikona

en: if you believe this error 404 should not have occured, please
cs_CZ: pokud si myslíte, že chyba 404 by se neměla objevit, prosím

en: if you choose community wiki option, the question and answer do not generate points and name of author will not be shown
cs_CZ: pokud zvolíte možnost společné wiki, otázky a odpovědi nebudou generovat body a jméno autora nebude zobrazeno

en: ignored
cs_CZ: ignorováno

en: image
cs_CZ: obrázek

en: in %(hr)d hour | in %(hr)d hours
cs_CZ[0]: za %(hr)d hodinu
cs_CZ[1]: za %(hr)d hodiny
cs_CZ[2]: za %(hr)d hodiny

en: in %(min)d min | in %(min)d mins
cs_CZ[0]: za %(min)d minutu
cs_CZ[1]: za %(min)d minuty
cs_CZ[2]: za %(min)d minuty

en: in two days
cs_CZ: za dva dny

en: inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: inbox
cs_CZ: schránka

en: initial version
cs_CZ: původní verze

en: instantly
cs_CZ: ihned

en: interesting
cs_CZ: zajímavé

en: is a <strong>question and answer</strong> site - <strong>it is not a discussion group</strong>. Please avoid holding debates in your answers as they tend to dilute the essense of questions and answers. For the brief discussions please use commenting facility.
cs_CZ: je web pro <strong>otázky a odpovědi</strong> - <strong>toto není diskuzní fórum</strong>. Vyvarujte se prosím rozvíjení debat ve svých odpovědích, protože spíše rozmělňují podstatu otázek a odpovědí. Pro krátké diskuze prosím využijte nástroje komentářů.

en: karma
cs_CZ: vlivnost

en: karma:
cs_CZ: vlivnost:

en: last seen
cs_CZ: naposledy spatřen

en: last used
cs_CZ: naposledy použité

en: learn more about Markdown
cs_CZ: zjistěte více o Markdown

en: least voted
cs_CZ: Nejméně hlasů

en: link
cs_CZ: odkaz

en: list
cs_CZ: Seznam

en: location
cs_CZ: místo

en: logout/
cs_CZ: Odhlásit se/

en: manage login methods
cs_CZ: spravovat způsob přihlášení

en: mark as new
cs_CZ: označit jako nové

en: mark as seen
cs_CZ: označit za shlédnuté

en: mark this answer as correct (click again to undo)
cs_CZ: označit tuto odpověď za správnou (znovu kliknout pro zrušení označení)

en: marked best answer
cs_CZ: Označeno za nejlepší odpověď

en: marked offensive
cs_CZ: Označeno za útočné

en: markread/
cs_CZ: označit jako přečtené/

en: maximum upload file size is %(file_size)sK
cs_CZ: maximální velikost nahrávaného souboru je %(file_size)sK

en: member since
cs_CZ: členem od

en: mentioned in the post
cs_CZ: zmíněno v příspěvku

en: messages/
cs_CZ: zprávy/

en: moderate this user
cs_CZ: upravit tohoto uživatele

en: moderate user
cs_CZ: moderovat uživatele

en: moderation
cs_CZ: moderátorství

en: moderator
cs_CZ: moderátor

en: most relevant questions
cs_CZ: nejrelevantnější otázky

en: most voted
cs_CZ: Nejvíc hlasů

en: most voted answers will be shown first
cs_CZ: nejvíce hlasované odpovědi budou zobrazeny první

en: network
cs_CZ: síť

en: new
cs_CZ: nové

en: new question
cs_CZ: nová otázka

en: newest
cs_CZ: Nejnovější

en: newest answers will be shown first
cs_CZ: nejnovější odpovědi budou zobrazeny první

en: next page
cs_CZ: další stránka

en: no
cs_CZ: ne

en: no %(sitename)s email please, thanks
cs_CZ: žádné %(sitename)s emaily, děkuji

en: no email
cs_CZ: žádný email

en: no flags for this entry
cs_CZ: žádné značky pro tento záznam

en: no new responses yet
cs_CZ: ještě žádné nové odpovědi

en: none
cs_CZ: nic

en: not a real question
cs_CZ: Není skutečná otázka

en: numbered list:
cs_CZ: číslovaný seznam

en: okay, let's try!
cs_CZ: dobře, zkusme to!

en: oldest
cs_CZ: Nejstarší

en: oldest answers will be shown first
cs_CZ: nejstarší odpovědi budou zobrazeny první

en: on %(date)s
cs_CZ: dne %(date)s

en: one bronze badge | %(count)d bronze badges
cs_CZ[0]: jeden bronzový odznáček
cs_CZ[1]: %(count)d bronzových odznáčků
cs_CZ[2]: %(count)d bronzových odznáčků

en: one gold badge | %(count)d gold badges
cs_CZ[0]: jeden zlatý odznáček
cs_CZ[1]: %(count)d zlatých odznáčků
cs_CZ[2]: %(count)d zlatých odznáčků

en: one silver badge | %(count)d silver badges
cs_CZ[0]: jeden stříbrný odznáček
cs_CZ[1]: %(count)d stříbrných odznáčků
cs_CZ[2]: %(count)d stříbrných odznáčků

en: open and close own questions
cs_CZ: otevřít a zavřít vlastní otázky

en: or
cs_CZ: nebo

en: or create a new user name and password here
cs_CZ: anebo vytvořte nový uživatelský účet a heslo zde

en: or enter your <span>user name and password</span>, then sign in
cs_CZ: anebo zadejte své <span>uživatelské jméno a heslo</span> a pak se zaregistrujte

en: overview
cs_CZ: přehled

en: page %(num)s
cs_CZ: stránka %(num)s

en: password is required
cs_CZ: je vyžadováno heslo

en: permanent link
cs_CZ: trvalý odkaz

en: please choose one of the options above
cs_CZ: prosím zvolte jednu z možností výše

en: please enter a descriptive title for your question
cs_CZ: Prosím zadejte popisek pro vaši otázku

en: please enter a valid email address
cs_CZ: prosím zadejte platnou emailovou adresu

en: please report the error to the site administrators if you wish
cs_CZ: oznamte prosím chybu administrátorům webu, chcete-li

en: please use %(tag_count)d tag or less | please use %(tag_count)d tags or less
cs_CZ[0]: prosím použijte %(tag_count)d štítků nebo méně
cs_CZ[1]: prosím použijte %(tag_count)d štítků nebo méně
cs_CZ[2]: prosím použijte %(tag_count)d štítků nebo méně

en: please use %(tag_count)s tag | please use %(tag_count)s tags or less
cs_CZ[0]: použijte prosím %(tag_count)s štítek
cs_CZ[1]: použijte prosím %(tag_count)s štítky nebo méně
cs_CZ[2]: použijte prosím %(tag_count)s štítků nebo méně

en: please use at least some alphabetic characters in the user name
cs_CZ: prosím použijte alespoň nějaké abecední znaky v uživatelském jménu

en: please use up to %(tag_count)s tags, less than %(max_chars)s characters each
cs_CZ: použijte prosím nejvýše %(tag_count)s štítků, méně než %(max_chars)s znaků pro každý

en: please, retype your password
cs_CZ: prosím opište heslo znovu

en: post a comment
cs_CZ: odeslat komentář

en: posted
cs_CZ: odeslané

en: previous
cs_CZ: předchozí

en: privacy policy
cs_CZ: prohlášení o soukromí

en: privacy/
cs_CZ: soukromí/

en: profile - email subscriptions
cs_CZ: profil - emailová oznámení

en: profile - favorite questions
cs_CZ: profil - oblíbené otázky

en: profile - recent activity
cs_CZ: profil - nedávná aktivita

en: profile - responses
cs_CZ: profil - odpovědi

en: profile - votes
cs_CZ: profil - hlasy

en: provide enough details
cs_CZ: poskytněte dostatek detailů

en: provider
cs_CZ: poskytovatel

en: question contains offensive or malicious remarks
cs_CZ: Otázka obsahuje urážlivé nebo škodlivé poznámky

en: question is not relevant or outdated
cs_CZ: Otázka je zastaralá nebo nerelevantní

en: question is off-topic or not relevant
cs_CZ: Otázka je mimo téma nebo nerelevantní

en: question/
cs_CZ: otázka/

en: questions
cs_CZ: otázky

en: questions that user is following
cs_CZ: otázky tohoto uživatele jsou následující

en: questions/
cs_CZ: otázky/

en: real name
cs_CZ: skutečné jméno

en: received badge
cs_CZ: získaný odznáček

en: recent
cs_CZ: poslední

en: recent user activity
cs_CZ: nedávná aktivita uživatele

en: recover your account via email
cs_CZ: obnovit svůj účet přes email

en: recover/
cs_CZ: Obnovit/

en: register/
cs_CZ: Zaregistrovat se/

en: relevance
cs_CZ: Relevance

en: reminder about accepting the best answer sent
cs_CZ: připomenutí o odsouhlasení nejlepší odpovědi odesláno

en: reminder about unanswered questions sent
cs_CZ: připomenutí o nezodpovězených otázkách bylo odesláno

en: remove
cs_CZ: odstranit

en: remove flag
cs_CZ: odebrat značku

en: remove offensive flag
cs_CZ: odstranit útočná označení

en: reopen
cs_CZ: znovu otevřít

en: reopen/
cs_CZ: znovu otevřít/

en: report as offensive (i.e containing spam, advertising, malicious text, etc.)
cs_CZ: nahlásit jako útočné (tj. obsahující spam, reklamu, škodlivý text apod.)

en: report this problem
cs_CZ: ohlašte tento problém

en: reset author
cs_CZ: znovunastavit autora

en: reset tags
cs_CZ: znovunastavit štítky

en: resetting author
cs_CZ: znovunastavením autora

en: resetting tags
cs_CZ: znovunastavením štítků

en: responses for %(username)s
cs_CZ: odpovědi pro %(username)s

en: retag
cs_CZ: přeštítkovat

en: retag other's questions
cs_CZ: přeštítkovat otázky ostatních

en: retag/
cs_CZ: přeštítkovat/

en: retagged
cs_CZ: přeštítkováno

en: return to OpenID login
cs_CZ: se vraťte k OpenID přihlášení

en: reveal identity
cs_CZ: odhalit identitu

en: revision
cs_CZ: úprava

en: revision %(number)s
cs_CZ: %(number)s úpravy

en: revisions/
cs_CZ: úpravy/

en: see all questions
cs_CZ: prohlédnout všechny otázky

en: see all tags
cs_CZ: prohlédnout všechny štítky

en: see frequently asked questions
cs_CZ: prohlédněte si často kladené otázky

en: see latest questions
cs_CZ: prohlédnout nejnovější otázky

en: see people sorted by name
cs_CZ: prohlédnout si lidi podle jména

en: see people who joined most recently
cs_CZ: prohlédnout si lidi, kteří se přidali zcela nedávno

en: see people who joined the site first
cs_CZ: prohlédnout si lidi, kteří se přidali jako první

en: see people with the highest reputation
cs_CZ: prohlédnout si lidi s nejvyšší reputací

en: see questions tagged '%(tag)s'
cs_CZ: prohlédnout otázky se štítky '%(tag)s'

en: see tags
cs_CZ: prohlédnout štítky

en: see unanswered questions
cs_CZ: prohlédnout nezodpovězené otázky

en: see your followed questions
cs_CZ: prohlédněte své sledované otázky

en: seen
cs_CZ: shlédnuto

en: select country
cs_CZ: zvolte zemi

en: select:
cs_CZ: vybrat:

en: selected favorite
cs_CZ: Vybráno za oblíbené

en: settings
cs_CZ: nastavení

en: show preview
cs_CZ: zobrazit náhled

en: sign out
cs_CZ: Odhlásit se

en: signin/
cs_CZ: Přihlásit se/

en: signout/
cs_CZ: Odhlásit se/

en: signup/
cs_CZ: Přihlásit se/

en: silver
cs_CZ: stříbrný

en: silver badge: occasionally awarded for the very high quality contributions
cs_CZ: stříbrný odznak: příležitostně udělený za příspěvky ve vysoké kvalitě

en: sorry, but older votes cannot be revoked
cs_CZ: promiňte, ale starší hlasy nemohou být odvolány

en: sorry, entered passwords did not match, please try again
cs_CZ: promiňte, zadaná hesla se neshodují, zkuste to prosím znovu

en: sorry, file uploading requires karma >%(min_rep)s
cs_CZ: promiňte, nahrávání souborů vyžaduje vlivnost >%(min_rep)s

en: sorry, there is no such user name
cs_CZ: promiňte, takové uživatelské jméno neexistuje

en: sorry, there is no user with this name
cs_CZ: omlouváme se, uživatel s tímto jménem neexistuje

en: sorry, this name is not allowed, please choose another
cs_CZ: omlouváme se, toto jméno není povoleno, prosím zvolte jiné

en: sorry, this name is taken, please choose another
cs_CZ: omlouváme se, toto jméno je obsazeno, prosím zvolte jiné

en: sorry, we have a serious error - user name is taken by several users
cs_CZ: omlouváme se, došlo k vážné chybě - uživatelské jméno je obsazeno více uživateli

en: sorry, we seem to have some technical difficulties
cs_CZ: Omlouváme se, zdá se, že máme nějaké technické potíže

en: sorted alphabetically
cs_CZ: seřazeno abecedně

en: sorted by frequency of tag use
cs_CZ: seřazeno podle četnosti použití štítku

en: source
cs_CZ: zdroj

en: spam or advertising
cs_CZ: Spam nebo nevyžádaná reklama

en: start over
cs_CZ: začít za

en: starting over
cs_CZ: začnutím znovu

en: subscribe to rss feed
cs_CZ: odebírat rss novinky

en: subscribe to the questions feed
cs_CZ: zapsat se pro novinky otázek

en: subscribe to this question rss feed
cs_CZ: odebírat rss novinky této otázky

en: subscribe-for-tags/
cs_CZ: odebírat štítky/

en: subscriptions
cs_CZ: přihlášky

en: subscriptions/
cs_CZ: odběr/

en: suspended
cs_CZ: pozastaveno

en: swap with question
cs_CZ: zaměnit za otázku

en: system error log is recorded, error will be fixed as soon as possible
cs_CZ: záznam chyb systému je monitorován, chyba bude opravena co nejdříve

en: tag editors receive special awards from the community
cs_CZ: editoři štítků získávají zvláštní ocenění od komunity

en: tags
cs_CZ: štítky

en: tags are required
cs_CZ: štítky jsou povinné

en: tags/
cs_CZ: štítky/

en: tags:
cs_CZ: štítky:

en: the answer has been voted for %(answer_score)s times
cs_CZ: na odpověď bylo hlasováno %(answer_score)s krát

en: the page you tried to visit is protected or you don't have sufficient points, see
cs_CZ: stránka, kterou chcete zobrazit je chráněna nebo nemáte dostatek bodů

en: the question is answered, right answer was accepted
cs_CZ: Otázka je zodpovězena, správná odpověď byla odsouhlasena

en: this answer has been selected as correct
cs_CZ: tato odpověď byla vybrána jako správná

en: this email has already been registered, please use another one
cs_CZ: tento e-mail je již zaregistrován, prosím použijte jiný

en: this email is already used by someone else, please choose another
cs_CZ: tato adresa je již obsazena někým jiným, zvolte prosím jinou

en: this field is required
cs_CZ: toto je povinné pole

en: this post is marked as community wiki
cs_CZ: tento příspěvek je označen jako společná wiki

en: this question or answer has been deleted;
cs_CZ: tato otázka nebo odpověď byla smazána

en: thumb down
cs_CZ: palec dolů

en: thumb up
cs_CZ: palec nahoru

en: times
cs_CZ: krát

en: title
cs_CZ: Název

en: title must be > %d character | title must be > %d characters
cs_CZ[0]: nadpis musí být > %d znak
cs_CZ[1]: nadpis musí být > %d znaků
cs_CZ[2]: nadpis musí být > %d znaků

en: to activate this feature you must fill out the wordpress xml-rpc setting bellow
cs_CZ: Pro aktivaci této funkce musíte vyplnit wordpress xml-rpc nastavení níže

en: todays unused votes
cs_CZ: dnešní nevyužité hlasy

en: tomorrow
cs_CZ: zítra

en: too localized
cs_CZ: Příliš omezené

en: too subjective and argumentative
cs_CZ: Příliš subjektivní a sporné

en: try to give an answer, rather than engage into a discussion
cs_CZ: zkuste dát odpověď spíše než se zapojit do debaty

en: unanswered
cs_CZ: Nezodpovězené

en: undelete
cs_CZ: obnovit

en: unfollow %(alias)s
cs_CZ: nesledovat %(alias)s

en: up to 5 tags, less than 20 characters each
cs_CZ: nanejvýš 5 štítků, méně než 20 znaků pro každý

en: update profile
cs_CZ: upravit profil

en: update summary:
cs_CZ: upravit shrnutí:

en: updated
cs_CZ: aktualizované

en: updated tags
cs_CZ: Aktualizované štítky

en: upload/
cs_CZ: nahrát/

en: upvote
cs_CZ: Hlasovat kladně

en: upvoted
cs_CZ: Odhlasováno kladně

en: url has error - please check it;
cs_CZ: url obsahuje chybu - zkontrolujte prosím;

en: user has voted up this many times
cs_CZ: uživatel zahlasoval kladně mnohokrát

en: user karma
cs_CZ: uživatelská vlivnost

en: user name can only consist of letters, empty space and underscore
cs_CZ: uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena, mezery a podtržítka

en: user name is required
cs_CZ: je vyžadováno uživatelské jméno

en: user profile
cs_CZ: uživatelský profil

en: user profile overview
cs_CZ: přehled uživatelova profilu

en: user received this badge: | users received this badge:
cs_CZ[0]: uživatel získal tento odznáček:
cs_CZ[1]: uživatelé získali tyto odznáčky
cs_CZ[2]: uživatelé získali tyto odznáčky

en: user vote record
cs_CZ: záznam uživatelova hlasování

en: user voted down this many times
cs_CZ: uživatel zahlasoval záporně mnohokrát

en: users
cs_CZ: lidé

en: users favorite questions
cs_CZ: oblíbené otázky uživatelů

en: users/
cs_CZ: uživatelé/

en: users/update_has_custom_avatar/
cs_CZ: uživatelé/update_has_custom_avatar/

en: view | views
cs_CZ[0]: shlédnutí
cs_CZ[1]: shlédnutí
cs_CZ[2]: shlédnutí

en: vote | votes
cs_CZ[0]: hlas
cs_CZ[1]: hlasy
cs_CZ[2]: hlasy

en: votes
cs_CZ: hlasy

en: votes left
cs_CZ: zbývající hlasy

en: watched
cs_CZ: sledované

en: website
cs_CZ: webové stránky

en: weekly
cs_CZ: týdně

en: which one?
cs_CZ: kterou?

en: widgets/
cs_CZ: ovládací prvky/

en: will not be shown, used to calculate age, format: YYYY-MM-DD
cs_CZ: nebude zobrazeno, využito k výpočtu věku, formát: RRRR-MM-DD

en: with %(author_name)s's contributions
cs_CZ: s %(author_name)s's příspěvky

en: yesterday
cs_CZ: včera

en: you don't have the permission to remove all flags
cs_CZ: nemáte oprávnění odstranit všechny značky

en: you have %(response_count)s new response | you have %(response_count)s new responses
cs_CZ[0]: máte %(response_count)s novou odpověď
cs_CZ[1]: máte %(response_count)s nové odpovědi
cs_CZ[2]: máte %(response_count)s nové odpovědi
